• Fethiye - Kekova - Fethiye (Klimalı Teknelerle) Mavi Tur

  • € 550

    19.244TL

Tur Fiyatları

Mayis
550 Euro

Haziran
700 Euro

Temmuz
800 Euro

Agustos
800 Euro

Eylül
700 Euro

Ekim
550 Euro

Tur Programi Hakkinda

Fethiye - Kekova Kabin Kiralama Turu

8 Gün 7 Gece

Çıkış Limanı: Fethiye

Dönüş Limanı: Fethiye

Her CUMA / CUMARTESİ

Program :

1.Gün : Rezervasyonu olan misafirlerimiz ile limandaki ofisimizde buluşup işlemlerinin ardından mavi tura çıkacağımız yatımıza geçilir. Teknede personelimiz ve diğer misafirlerimiz ile tanışmanın ardından serbest zaman, akşam yemeği ve gece konaklama Ece Saray Marinada yapılır.

2.Gün : Siz kahvaltınızı yaparken, kaptanımızın liman başkanlığından çıkış işlemlerini tamamlamasının ardından demir alınır ve Ölüdeniz e doğru seyir başlar. Dileyen misafirlerimiz Ölüdeniz de yamaç paraşütü yapma imkanı da bulabilirler. Öğle yemeğimiz ve yüzme molasından sonra Gemiler Koyu St. Nicholas adasına demirlemek üzere yola çıkılır. İsteyen misafirlerimiz St. Nicholas adasındaki harabeleri ziyaret edebilir veya yüzme ve su sporları yapma imkanı da bulurlar. Akşam yemeği ve geceleme Gemiler Adasında yapılır.

3.Gün : Rahat ve dalgasız bir seyir için 05:00 de Yedi Burun a doğru hareket etmek üzere demir alınır. Yüzme molası ve kahvaltı Yeşilköy Koy' unda verilecektir. Daha sonra Kaş' a doğru gitmek için demir alınır ve maviliklere doğru seyir başlar. Arzu eden misafirlerimiz Kaş limanında zaman geçirebilir. Teknemiz akşam yemeği servisini burada vereceği gibi geceleme de burada yapılacaktır.

4.Gün : Kahvaltı servisinin sonrasında Tersane koyuna doğru demir alırınır. Tersane Koyu Kekova ve Roma döneminden kalma bir tersane ve Bizans dönemi Kilise’sinin görülebileceği bir bölgedir. Öğle yemeğinin ardından yüzme ve eğlence molası için Üçağız koyuna geçilir. Yol güzergahında Kale ve Korsan mağaralarını görerek seyir yapılır ve Gökkaya ya ulaşılır. Akşam yemeği ve geceleme için ideal bir koy olan Gökkaya da motorlu su sporları ( ekstra ) yapılabileceği gibi denizin ve gün batımının tadı da çıkarılabilir.siniz. Akşam yemeğinden sonra sadece mavi yolculuk misafirlerinin ziyaret edebileceği discoda gönüllerince eğlenebilirsiniz. Discoya gidiş dönüş ulaşım ücretsiz olarak servis botlarıyla yapılmaktadır.

5.Gün : Kahvaltının sonrasında Korsan mağarasına seyir yapılır. Burada yüzme molası verilir ve ardından Demre Çayağzı mevkiine öğle yemeği için seyir yapılır. Önemli bir Lykia kenti olan Myra harabeleri turuna dilerseniz katılabilirsiniz. Bu turumuz ekstra olacaktır. Gece konaklama ve akşam yemeği için Gökkaya’ya koyuna geri dönülür. Bir önceki gece eğlenceye doyamayan misafirlerimiz dilerlerse yine diskoya gidebilir veya teknede zaman geçirmeyi tercih edebilir.

6.Gün : Kahvaltının servisi sonrasında demir alan teknemiz Yeşilova' ya doğru hareket eder. Öğle Yemeği ve yüzme molası burada yapılacaktır. Arzu eden misafirlerimiz Yeşilova da yürüyüş yapabilir. Akşam üstü muhteşem gün batımını yakalamak için Kalkan' a doğru seyir başlar. Huzur ve sakinliği ile dünyada nam salmış Kalkan da geceleme yapılır. Akşam yemeği de teknemizde servis edilecektir.

7.Gün : Sabah çok erken saatte demir alınır ve Turunç Koyu' na hareket edilir. Kahvaltı sonrasında dileyen yolcularımız turkuvaz sularda yüzebilir veya yürüyebilir. Turunç Koyundan sonra teknemiz kısa bir seyir ile Samanlık Koyuna geçer öğle yemeği burada servis edilir. Öğle yemeği sonrasında yüzme molası için boş zamanınınz olacaktır. Teknemiz saat 17:00 de Ece Saray Marina' ya hareket edilir. Geceleme Marinada olacaktır. İsterseniz akşam yemeğinizi teknede yiyebilir isterseniz ise Fethiyenin küçük balıkçı restoranları veya meşhur balık pazarında fasıl eşliğinde balığınızı yiyebilirsiniz.

8.Gün : Kahvaltı sonrası vedalaşma ve geride kalan güzel anılar ile saat 10:00 da tekneden çıkış yapılır.


Not:
  • Acenteniz veya Teknenin Kaptanı, hava ve deniz koşullarına bağlı olarak yolcuların güvenliği ve rahatı için tur programında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
  • Fiyatlar, DBL ve SNG olarak düzenlenmiştir.DBL: İki kişilik kabinde kişi başı yatak ve kabin kullanım fiyatıdır.SNG: İki kişilik kabinde Tek kişi tüm kabin kullanım fiyatıdır. Tek kişi farkı % 60'tır. Aynı kabinde 3 kişi kalamaz.
  • Fiyatlar EURO bazında olup güncel Merkez Bankası Kurundan hesaplanır.
  • Turlarımızda Çocuk ve +65 yaş indirimi uygulanmaz. 12 yaşından küçük çocuklar tekneye kabul edilmez.

FİYATA DAHİL OLANLAR:
• Tam pansiyon konaklama: Kahvaltı, Öğle yemeği, 5 çayı (kek-bisküvi servisi) ve Akşam yemeği.
• Liman masrafları ve çıkış işlemleri.
• Seyir belgesi ve gerekli işlemler için gemi acente masrafları.
• Palamar ücretleri.
• Mürettebat servisi.
• Dizel ve benzin giderleri.
• Temiz nevresim ve banyo havlularının temini (Plaj havlusu dâhil değildir).
• Yattaki ekipmanların ücretsiz kullanımı (maske, palet, şnorkel olta takımları vb.)
• Yat sigortası (Kişisel seyahat sigortanızı yaptırmanızı tavsiye ederiz.)

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR:
• Alkollü, alkolsüz içecekler ve şişe suyu ücretli olarak yat barından temin edilir.
• Tur güzergâhındaki ören yeri giriş ücretleri, müze girişleri ve opsiyonel kara turları.
• Yunan adaları turlarındaki kişisel yurt dışı çıkış harçları ve Türkiye’deki ayakbastı ücretleri.Kabin Kiralama Detayları ;

Kabin turlarında uygulanan fiyatlar iki kişilik kabinde tek kişi fiyatlarıdır ve EURO bazındadır. Kabinde tek kişi kalmak isteyen misafirlerimiz % 70 fiyat farkı ödemesi gerekmektedir. Aile turu kabin kiralama programında ( ebebeynleri ile aynı kamarada kalmak şartı ile) 4-12 yaş arası çocuklar için % 50 ücret uygulanır. Standart, klimalı, lüks, Yunan Adaları kabin kiralamalarında 12 yaş altı çocuklar tura kabul edilmez. Yunan Adaları kabin kiralama programında yurt dışı çıkış harçları ve vize işlemleri giderleri misafirlerimizce karşılanır.

 

 

Mavi Tur Talep Formu