Mavi Tur

"Mavi tur" tatilin en keyifli şeklidir esasında; tekne ile masmavi sularda rüzgarla dans ederek tüm günlük sıkıntılardan uzaklaşır adeta insan.

 

Türkiye Bodrum'dan başlayarak, Marmaris, Göcek, Fethiye, Antalya arasında çeşitli parkurlarda genelde haftalık tekne kiralama ya da kabin kiralama şeklinde yapılan mavi yolculuklar için her bütçeye uygun alternatifler sunmaktadır.

Genelde misafirlerimiz, tarih, kişi sayısı ve bütçeleri doğrultusunda seçimlerini yaparak, firmamızın kendine ait yada sözleşmeli tekneleri ile seyahatleri boyunca unutulmaz anılarla tatillerini sonlandırmaktadırlar.


Mavi tur da erken rezervasyonun önemi:

Günümüzde tatil kavramı özellikle yoğun şehir ve iş hayatından kaçış olarak algılanmaktadır. Bu çerçevede birçok deneyimli misafirimiz tüm organizasyonlarını aylar öncesinden yapmakta ve kendi zevklerine, bütçelerine uygun alternatiflerde karar kılmaktadırlar.


Bir önemli nokta da deniz üzerinde özellikle gulet teknelerimizdeki çeşitliliktir ki bu her tekneyi kendi başına emsalsiz kılar. Bu nedenle tekne seçiminde hassas davranan misafirlerimize tavsiyemiz belirledikleri teknelerini en kısa sürede rezerve etmeleridir. Bu sayede diledikleri tekne ve personeli ile keyif dolu bir mavi yolculuk tatili yapabilirler.


Ayrıca firmamızdan yapacağınız tüm kiralamalarda acente hizmetlerimizden, doğru yönlendirmelerimizden ve tecrübelerimizden faydalanmanız menfaatinize olacaktır.

Mavi Tur da erken rezervasyon fırsatları için tıklayınız


Mavi Turu kısaca bu 4 başlıkta toplayabiliriz:
Gulet Kiralama ile Mavi TurMotor Yat Kiralama ile Mavi TurYelkenli Tekneler ile Mavi TurKabin Kiralama ile Mavi Tur 

Mavi Tur Ruhu

Ege ve Akdeniz Kıyıları mavi yolculuk tutkunları için tekne üzerinde taptaze esen rüzgârın, pırıl pırıl suların ve bol güneşin büyüsünü ciğerlerinize çekmek için muhteşem alternatifler sunmaktadır. Kıyılar boyunca koyların ıssızlığı ve turkuaz suların güzelliği önce aşık eder insanları kendine ardından arındırır tüm sıkıntılardan salt huzuru bırakır içinizde ve yüzlerde tatlı bir tebessüm. Kimi zaman bir tekne kiralayarak kimi zaman ise bir mavi yolculuk teknesinde kabin kiralayarak sizlerde bu eşsiz dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz kendiniz için.


Ece Yatçılık olarak bizler bu konuda sizlere Bodrum da mavi tur dan Fethiye mavi tur'a kadar tüm Ege ve Akdeniz sahillerinde profesyonelce hizmet vermekteyiz.

Firmamız bünyesindeki yatlar, özel anlaşmalı olduğumuz yatlar ve konusundaki uzman kadrosuyla Ece Yatçılık sizler mavi tur tutkunlarının güvenerek başvurabileceği bir adrestir.


Bizler sizin göstermiş olduğunuz ilgi ve güvene layık olabilmek için sürekli çalışmalarımıza devam etmekteyiz.


Unutmayın tatile mavi yakışır.


Çağlar BİRİTUNA ile Mavi Tur Ropörtajı