• Bodrum - Hisarönü Körfezi - Bodrum (Klimalı Teknelerle) Mavi Tur

  • € 0

    0TL

Tur Fiyatları

Mayis
0 Euro

Haziran
1470 Euro

Temmuz
1740 Euro

Agustos
1740 Euro

Eylül
1470 Euro

Ekim
0 Euro

Tur Programi Hakkinda


Klimalı Lüks Tekneler İle
BODRUM – HİSARÖNÜ KÖRFEZİ – BODRUM
7 Gece 8 Gün
Çıkış Liman: Bodrum
Dönüş Liman: Bodrum
Her CUMARTESİ
Kabin Turu Programı:
1.Gün (Cumartesi) BODRUM

Öğleden sonra 15:30 itibari ile teknemiz hazır olacak olup, misafirlerimiz tekneye giriş yapabilirler. Daha önceden gelen yolcularımız ise operasyon yetkilimiz ile iletişim kurarak partner firmamızda ağırlanabilmektedir. Giriş saatine kadar misafirlerimiz arzu ettikleri gibi Bodrum da vakit geçirebilirler. Tüm yolcularımızın teknede bulunmasının ardından personelimiz ile tanıştırılır ve kabin dağılımı yapılır. Akşam yemeği ile servis başlar ve konaklama teknemizde yapılmaktadır. Dileyen yolcularımız akşam yemeği sonrası Kaptanımıza ek bilgi vererek dışarıda vakit geçirebilirler.


2.Gün (Pazar) PALAMUTBÜKÜ – İNCEBURUN

Kahvaltı sonrası turumuz için seyir başlar. Yüzme molası ve öğle yemeği için Palamutbükü devam edilir. İlk durak noktamızda misafirlerimiz mavi yolculuğun tadını almaya başlayacaklardır. Sonrasında akşam yemeği ve geceleme için İnce Burun a geçiş yapacağız. 


3.Gün (Pazartesi) AKTUR – BENCİK

Enfes kahvaltı sonrası Aktur a doğru seyir devam eder. Buradaki öğle yemeği ve yüzme molasından sonra ise Bencik koyuna yol alınır. Bencik koyu Datça yarım adasının en bakir alanı olması ile sizleri büyüleyecektir. Akşam yemeği ve gecelemeyi planladığımız bu emsalsiz koyda doyasıya istirahat etme fırsatı bulacağınıza eminiz.


4.Gün (Salı) EMEL SAYIN KOYU – ORHANİYE – SELİMİYE

Kahvaltımız ardından öğle yemeğine planlanan Orhaniye bölgesine ulaşmadan önce yüzme molası ve dinlenme için Emel Sayın koyuna demir atılır. Öğle yemeğine Orhaniye ye ulaşılır. Burada ilginç ve doğa harikası olan kız kumunda deniz ortasından yürüyüş yapacağız. Güzel bir günün ardından Selimiye Koyuna geçeceğiz. Akşam yemeği ve geceleme Selimiye de olacaktır. 


5.Gün (Çarşamba) DİRSEKBÜKÜ – BOZBURUN

Kahvaltı sonrası Dirsek Bükü Koyuna demirleyeceğiz. Yüzme ve eğlence zamanı ardından daha önceleri süngerciliği ile bu zamanlarda ise ahşap gulet tekne yapımıyla nam salmış Bozburun bölgesine hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve geceleme Bozburun koylarında olacaktır.


6.Gün (Perşembe) DATÇA – KNİDOS

Datça limanı için seyire devam ediyoruz. Datça da teknemiz kumanya ve diğer ihmallerini yapar iken arzu eden mavi yolculuk severlerimiz de Datça Limanın da kısa gezintiler yapabilirler. Datça temiz havası ve organik ürünleri ile dikkatinizi muhakkak çekecektir. Datça Limanındaki ihmalimiz ve gezinti sonrası Knidos a geçilir. Akşam yemeği geceleme Kinidos da olacaktır.


7.Gün (Cuma) KARAADA - POYRAZ LİMANI – BODRUM

Kahvaltı öncesi Poyraz Limanı için Kara adaya doğru devam ediyoruz. Sonrasında Kara ada da yer alan Meteor koyunda öğle yemeği ve yüzme molası verilir. Arzu eden yolcularımız ise kısa bir yürüyüş veya ören yeri olan su altı mağaralarına göz atabilirler. Keyifli saatlerin ardından akşam yemeği ve geceleme için Bodrum limanına devam edilir. Bodrum limanında akşam yemeği ardından dileyen yolcularımız gezinti yapabilirler. Geceleme burada olacaktır. 


8.Gün (Cumartesi) BODRUM

Kahvaltı sonrası eşsiz bir haftanın sonuna gelmiş ve tekneden ayrılışınızı 10:30 a kadar yapabilirsiniz. 


NOT: Kabin Turların da uygulanan fiyatlar iki kişilik kabinde tek kişi fiyatlarıdır ve EURO bazındadır. Kabinde tek kişi kalmak isteyen misafirlerimiz % 70 fiyat farkı ödemek zorundadırlar.


EKOMOMİK KABİN KİRALAMADAN FARKLAR:

Bu turda çocuk indirimi yoktur ve tura 12 yaşından küçük çocuklar kabul edilmez.

Klima sabah ve akşam saatlerinde günde ortalama minimum 8 saat çalıştırılır.

Bu kabin kiralama programında yemek menüleri ekonomik kabin kiralamalara göre daha zengin çeşitler ve lezzetler sunmaktadır.


FİYATA DAHİL OLANLAR:

Teknede tam pansiyon konaklama (sabah kahvaltısı öğle yemeği beş çayı ve akşam yemek servisleri ) Teknede kullanma suyu, mazot, güverte ekipmanları liman bağlama ve çıkış masrafları yat sigortası…

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR:

Tekne barından temin edilen tüm alkollü alkolsüz sıcak soğuk içecekler. Hava alanı ulaşımları ve kabin turu esnasında çıkılan kara turları…

 

Kaptan gerekli gördü hallerde emniyetli bir seyir için rota ve zamanlarda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
Kabin Kiralama Detayları ;

Kabin turlarında uygulanan fiyatlar iki kişilik kabinde tek kişi fiyatlarıdır ve EURO bazındadır. Kabinde tek kişi kalmak isteyen misafirlerimiz % 70 fiyat farkı ödemesi gerekmektedir. Aile turu kabin kiralama programında ( ebebeynleri ile aynı kamarada kalmak şartı ile) 4-12 yaş arası çocuklar için % 50 ücret uygulanır. Standart, klimalı, lüks, Yunan Adaları kabin kiralamalarında 12 yaş altı çocuklar tura kabul edilmez. Yunan Adaları kabin kiralama programında yurt dışı çıkış harçları ve vize işlemleri giderleri misafirlerimizce karşılanır.

 

 

Mavi Tur Talep Formu