• Bodrum - Hisarönü Körfezi - Bodrum (Klimalı Teknelerle) Mavi Tur

  • € 0

    0TL

Tur Fiyatları

Mayis
0 Euro

Haziran
0 Euro

Temmuz
0 Euro

Agustos
0 Euro

Eylül
0 Euro

Ekim
0 Euro

Tur Programi Hakkinda


Klimalı Lüks Tekneler İle
BODRUM – HİSARÖNÜ KÖRFEZİ – BODRUM
7 Gece 8 Gün
Çıkış Liman: Bodrum
Dönüş Liman: Bodrum
Her CUMARTESİ
Kabin Turu Programı:

1.Gün (Cumartesi) BODRUM

Saat 15.30 dan sonra limanda hazır bekleyen mavi yolculuk teknemize misafirlerimiz alınır. Bu arada erken gelen misafirlerimiz de Bodrum da hazır bekleyen yetkili personelimizce karşılanır ya da ortak operasyon yaptığımız acente yetkililerimizce misafir edilir. Tüm misafirlerimiz diledikleri gibi Bodrumun tadını çıkarırlar. Akşamüzeri teknemize yerleşilir ve personel ile misafirlerimizin tanışmasının ardından gerekli formalite işlemleri tamamlanır. Akşam yemeği ve konaklama Bodrum Limanında yapılır ve tüm misafirlerimiz geceyi teknemizde geçirir. (1. Gece).


2.Gün (Pazar) PALAMUTBÜKÜ – İNCEBURUN

Sabah erken saatlerde limandan demir alınır. Öğle yemeği ve yüzme molası vereceğimiz Palamutbükü ne hareket edilir. Burada misafirlerimiz güneşin ve denizin tadını çıkarmaya başlarlar. Ardından akşam yemeği ve gecelemeyi yapacağımız İnce Burun a gitmek üzere demir alınır. Akşam yemeği ve geceleme İnce Burun da. (2.Gece).


3.Gün (Pazartesi) AKTUR – BENCİK

Kahvaltının ardından Aktur a doğru demir alınır ve seyre başlanır. Burada öğle yemeği ve yüzme molasının ardından Bencik koyuna demirlemek üzere yol alınız. Bencik koyu Datça yarım adasının en dar noktasında adeta gizli kalmış bir cennet gibi kollarını size açmaktadır. Akşam yemeği ve gecelemeyi yapacağımız bu eşsiz koyda bolca istirahat etme fırsatı da bulacaksınız. (3.Gece).


4.Gün (Salı) EMEL SAYIN KOYU – ORHANİYE – SELİMİYE

Kahvaltıdan sonra öğle yemeği için demirleyeceğimiz Orhaniye ye varmadan bir yüzme molası için Emel Sayın koyuna uğramak yüzmek için ideal bir fırsat olacaktır. Ardından öğle Orhaniye… Ve Orhaniye de güzel bir öğle yemeği. Ayrıca Orhaniye de kız kumu denilen yerde denizin içinde ilginç bir yürüyüşe de hep birlikte tanık olacağız. Daha sonra akşam yemeği ve konaklamayı yapacağımız Selimiye Koyuna geçeceğiz. Akşam yemeği ve geceleme Selimiye Koyunda. (4.Gece).


5.Gün (Çarşamba) DİRSEKBÜKÜ – BOZBURUN

Kahvaltının ardından Dirsek Bükü Koyuna hareket ediyoruz. Yüzme molasından sonra eski zamanlarda süngercilikle şimdilerde ise gulet tekne imalatıyla ün yapmış Bozburun a hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve geceleme Bozburun da. (5. Gece).


6.Gün (Perşembe) DATÇA – KNİDOS

Güne kahvaltının ardından Datça Limanına hareketle başlıyoruz. Ardından Datça Limanında teknemiz su kumanya v.b. ihtiyaçlarını karşılarken dileyen misafirlerimizde Datça Limanın da kısa geziler yapmaya vakit bulacaktır. Datça bol oksijeni ve şifalı havasıyla eski dönemlerden bu yana gizemini korumuş ve sevilmiştir. Datça Limanındaki molamızın ardından Kinidos a doğru demir alınır ve akşam yemeği geceleme Kinidos da. Kinidos eski çağlarda bilim mimarlık ve sanatta çok ileri bir şehir olarak anılır ve çağlar boyunca birçok bilim adamı ile sanatçıya ev sahipliği yapmıştır. Akşam yemeği ve geceleme Kinidos ta. (6.Gece).


7.Gün (Cuma) KARAADA - POYRAZ LİMANI – BODRUM

Erken saatlerde kahvaltı ve yüzme molası vereceğimiz Poyraz Limanına varmak üzere Kara adaya doğru yola çıkılır. Daha sonra yine Kara ada da ki Meteor koyunda öğle yemeği ve yüzme molası verilir. Dileyen misafirlerimiz burada kısa bir yürüyüş ve ücretli olan su altı mağaralarını ziyaret etme imkanı da bulacaklardır. İlerleyen saatlerde akşam yemeği ve geceleme için Bodrum Limanı na doğru seyir yapılacaktır.akşam yemeği ve geceleme Bodrum Limanında. (7.Gece).


8.Gün (Cumartesi) BODRUM

Kahvaltının ardında bir mavi yolculuk daha sona ermiş ve misafirlerimiz ardında tatlı anılar bırakarak mavi turlarını tamamlamışlardır. Tekneden ayrılış 10.30. (Tur bitiş.).


NOT:

Kabin Turların da uygulanan fiyatlar iki kişilik kabinde tek kişi fiyatlarıdır ve EURO bazındadır. Kabinde tek kişi kalmak isteyen misafirlerimiz % 70 fiyat farkı ödemek zorundadırlar.


EKOMOMİK KABİN KİRALAMADAN FARKLAR:

Bu turda çocuk indirimi yoktur ve tura 12 yaşından küçük çocuklar kabul edilmez.

Klima sabah ve akşam saatlerinde günde ortalama minimum 8 saat çalıştırılır.

Bu kabin kiralama programında yemek menüleri ekonomik kabin kiralamalara göre daha zengin çeşitler ve lezzetler sunmaktadır.


FİYATA DAHİL OLANLAR:

Teknede tam pansiyon konaklama (sabah kahvaltısı öğle yemeği beş çayı ve akşam yemek servisleri ) Teknede kullanma suyu, mazot, güverte ekipmanları liman bağlama ve çıkış masrafları yat sigortası…

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR:

Tekne barından temin edilen tüm alkollü alkolsüz sıcak soğuk içecekler. Hava alanı ulaşımları ve kabin turu esnasında çıkılan kara turları…

 

Kaptan gerekli gördü hallerde emniyetli bir seyir için rota ve zamanlarda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
Kabin Kiralama Detayları ;

Kabin turlarında uygulanan fiyatlar iki kişilik kabinde tek kişi fiyatlarıdır ve EURO bazındadır. Kabinde tek kişi kalmak isteyen misafirlerimiz % 70 fiyat farkı ödemesi gerekmektedir. Aile turu kabin kiralama programında ( ebebeynleri ile aynı kamarada kalmak şartı ile) 4-12 yaş arası çocuklar için % 50 ücret uygulanır. Standart, klimalı, lüks, Yunan Adaları kabin kiralamalarında 12 yaş altı çocuklar tura kabul edilmez. Yunan Adaları kabin kiralama programında yurt dışı çıkış harçları ve vize işlemleri giderleri misafirlerimizce karşılanır.

 

Fiyata Dahil Olanlar

  • Teknede tam pansiyon konaklama (sabah kahvaltısı öğle yemeği beş çayı ve akşam yemek servisleri ), teknede kullanma suyu, mazot, güverte ekipmanları liman bağlama ve çıkış masrafları yat sigortası fiyatlara dahildir.

Fiyata Dahil Olmayanlar

  • Tekne barından temin edilen tüm alkollü, alkolsüz sıcak, soğuk içecekler. Hava alanı ulaşımları ve kabin turu esnasında çıkılan kara turları. Misafirlerimiz içeceklerini teknelerimizin barından uygun fiyata temin edebilirler.

Yunan Adaları için Vize İşlemleri

  • Yurt dışı mavi tur programları için Türk vatandaşların Shengen vizesi alınması, pasaportlarının da en az altı ay geçerli olması gerekmektedir. Vize size en yakın Yunan Konsolosluğundan alınmaktadır. 2 adet fotoğraf başvuru formu ve gelir belgeleyen bir yazı ile konsolosluğa müracaat edilir. Gerek duyduğunuz taktirde Ece Yachting bu konuda sizleri ilgili firmalara yönlendirecek ve işlemlerinizin kolaylaştırılmasını sağlayacaktır.

REZERVASYON ve ÖDEME

  • Rezervasyon telefon, faks ya da e-mail yolu ile satış departmanımız tarafından yapılır. Rezervasyon da toplam ücretin % 50 si banka havalesi ile tahsil edilir ve konfirme posta,faks veya e-mail yolu ile yapılır. Kalan tutar tur başlangıcından önce tahsil edilir.   Kaptan gerekli gördü hallerde emniyetli bir seyir için rota ve zamanlarda değişiklik yapma hakkına sahiptir.   Yukarıdaki Linklere tıklayarak kabin kiralama programlarımız hakkında detaylı bilgelere ulaşabilirsiniz.

 

Mavi Tur Talep Formu