ECE YACHTING KALİTE POLİTİKALARIMIZ


Sağladığımız hizmetlerin tümünde: yat kiralama, kabin kiralama, tekne satışı, tekne imalatı ve teknik servisinde çalışanlarımızın tamamının ortak katılımıyla misafirlerimizin beklentilerine standartların üstünde cevap vermek ve her geçen gün kaliteden ödün vermeden hizmet kalitemizi yükseltmek firmamızın kalite politikasıdır.

ECE YACHTING İLKELERİMİZ


Tüm misafirlerimizin ve müşterilerimizin en üst düzeyde ihtiyaçlarını karşılamak ve memnun etmek için mevcut imkanlarımızı her zaman en üst düzeyde kullanarak deneyimli personellerle çalışmak ve her mavi yolculuğun bir başkasının başlangıcı olacağına olan inancımızla aralıksız gece gündüz çalışmaktır.

ECE YACHTING VİZYONUMUZ


Türk denizciliğinin her geçen gün ilerlemesi için eldeki tüm imkanlarımız ile kendi sektörümüzdeki yerli ve yabancı misafirlerimizi uluslararası standartların üstünde bir hizmetle ağırlayarak sektörde rekabet gücü yüksek bir firma yaratmaktır.

ECE YACHTING MİSYONUMUZ


Firmamız ülkemizde ve yurtdışında birçok anlaşmalı bulunduğu firmayla çalışmaktadır. Bu sayede firmamız sektörde üst düzeyde hizmet vermektedir. Bir yandan da gemi adamlarının gelişmesinde ve uygulamalı eğitim almasında önemli bir basamak teşkil etmekte ve sektörüne katkıda bulunmaktadır

ECE YACHTING TEMEL DEĞERLERİMİZ


İNSAN


Tüm yönetim kadromuz, gemi adamlarımız ve teknik adamlarımız bizim temel gücümüzdür. Onlar sayesinde sizlere daha mükemmel hizmetler sunmakta ve her işin üstesinden gelmekteyiz.

SAYGI


Bir aile olarak iş gücümüz varlığımızın sebebidir. Hepimiz birbirimize karşı ilişkilerimizde karşılıklı saygı, sevgi dürüstlük içinde daima yarınlara yol almaktayız.

AÇIKLIK


Firmamız tüm organizasyonlarında sizlere karşı dürüst ve açıklık içerisinde olmayı kendine ilke edinmiş ve bu sayede sizlerden gelecek her türlü önerilere de açıktır.

GERÇEKÇİLİK


Her zaman ve her şekilde gerçeklerle hareket etmeyi ve gerçekçi olmayı amaçlayan firmamız misafirlerimizin güvenini kaybetmektense her zaman gerçekleri ortaya koyarak onları kazanmayı ilke edinmiştir.

Saygılarımızla

Ece Yachting