ECE YATLARINDA MAVİ YOLCULUK YİYECEK - İÇECEK PROGRAMI

Özel Yat Kiralamada

Sabah kahvaltısı, öğle yemeği, beş çayı, akşam yemeğinden oluşan yemek programımız genelde taze sebze, tavuk, balık ve etle Akdeniz damak tadına uygun olarak zeytinyağlı mezelerle süslenir. Önceden belirlenecek menülere uygun alış veriş listesi tarafımızdan sizler tekneye gelmeden hazırlanabileceği gibi teknemiz hareket etmeden aşçımız yardımıyla sizlerce de yapılabilir. Mavi tur süresince alınan kumanyalar teknelerimizdeki soğutucular ve dondurucularda muhafaza edilerek tazeliğinden hiçbir şey kaybetmeden servis edilir.

Yine tüm içeceklerimiz siz misafirlerimizin istekleri doğrultusunda alınır ve tekne barında muhafaza edilerek personelimizce sıcak veya soğuk servisleri yapılır.

Bütün yiyecek ye içecekler teknemizdeki aşçımız tarafından sizlerin damak tadı ve alışkanlıkları göz önüne alınarak hazırlanır ve servis yapılır.

Arzu eden misafirlerimiz kişi başı ücret ödemek şartıyla bizlerin oluşturduğu standart menü ve lüks menülerden kendileri hiçbir zahmete katlanmadan faydalanabilirler.

Standart Plus menü kişi başı 60 Euro günlük, Lüks menü kişi başı 70 Euro günlük (alkolsüz içecekler ilave günlük 5 Euro)
 
STANDART VE LÜKS MENÜLER İÇİN TIKLAYINIZ.
 

Kabin Kiralamada

Kabin kiralama programlarımızda sabah kahvaltısı geleneksel Türk damak tadına uygun geniş bir menüden oluşur. Öğle yemeği genelde mevsim sebzelerinden taze olarak ve zeytinyağlılarla süslenir. Ardından beş çayında kek, pasta ya da bisküvi ikramı yapılır. Akşam yemeklerinde ise et, balık ve tavuk seçeneklerinden birer gün arayla uygun olarak mangal fırın ya da yemek şeklinde zeytinyağlı mezeler ve salatalarla süslenmiş bir menü vardır. Tüm servisler tekne personelimiz tarafından yapılır.

Kabin programlarımızda tüm içecekler ekstra olup, teknemizin barından uygun fiyatlarla temin edilir. Kabin tur programlarında tekneye dışarıdan yiyecek ve içecek sokmak yasaktır.
 

Kabin Kiralama (Her Şey Dahil Program)

Yine kabin kiralama programımız gibi yemekler ve beş çayı dahil olup, ayrıca öğlen saat 12.00 ile akşam saat 23.00 arası teknede bulunan tüm alkolsüz içecekler ve alkollü içeceklerden bira ve şarap bu programımızda ücrete dahildir.