Göcek Mavi Tur

Göcek, Akdeniz’in bir ucunda saklanmış Muğla’nın Fethiye ilçesine bağlı bir tatil beldemizdir. Bodrum, Marmaris gibi göz önünde olmayan ve aşırı kalabalığı bulunmayan eşsiz bir cennetten köşedir. Korumaya alınmış doğası, küçük ve sessiz yaşantısı, tarihi dokusu ve özellikle bakir koylarıyla Mavi Tur yolcularının gözdesidir.

Bir yılın yoğun iş yorgunluğunu, şehrin gürültüsü ve stresini üzerinizden atmak istiyorsanız Göcek mavi tur programımıza katılabilirsiniz. Tekne veya kabin kiralayarak, kendinizi sessizliğin kucağına atabilir, huzurlu ve sakin bir tatilin tadını çıkarabilirsiniz.

Göcek Mavi Tur Programımız

Mavi Tur'da Göcek Mavi Tur Programları

Teknelerimizin hareket noktaları Bodrum, Marmaris ve Fethiye olsa da, müsaitlik durumuna göre Fethiye’den çıkışlı veya Göcek çıkışlı Göcek mavi tur organizasyonumuz bulunuyor. Birbirinden farklı özelliklere sahip gulet, motoryat, Trawler ve yelkenli teknelerimizle sizlere hizmet veriyoruz.

Mavi Tur Teknelerimiz; Özel yat kiralamalarınız için özellikle motoryat ve Trawler teknelerimiz idealdir. Motoryat teknelerimiz süratli motorları sayesinde, kısa zamanda birçok yeri gezme ve tanıma fırsatı sunuyor. Bu teknelerimiz 1 kabin 4 yolcudan, 6 kabin 12 yolcuya kadar farklı özelliklere sahiptirler. Birer lüks yatı andıran bu teknelerimizle konfordan ve kaliteden ödün vermeden tatil yapmanın keyfini yaşıyorsunuz.

Trawler teknelerimiz çok katlı ve geniş kabinlere sahiptirler. Daha ziyade şirket organizasyonları için tercih ediliyorlar. Kalabalık gruplar için idealdirler. Motoryat konfor ve lüksünü sunarken aynı zamanda düşük yakıt avantajına sahiptirler.

Teknelerimizin ölçü ve özelliklerine göre salonları, mutfakları, güneşlenme ve dinlenme alanları sizi rahat ettirebilmek için dizayn edilmişlerdir. Kabinlerimizde duşa kabin ve tuvaletler bulunuyor.

Son derece bakımlı olan tekne ve yatlarımızda her türlü güvenlik önlemleri alınmıştır. Can simitleri, cankurtarma sandalı, haberleşme cihazı, derinlik ölçer, radar, GPS, pusula, uydu haberleşme cihazı, otopilot, elektronik harita, tüm seyir cihazları gibi sistemler mevcuttur.

Mavi Tur Mürettebatı; Günübirlik olarak kiraladığımız Bavaria27 motoryat dışında bütün tekne ve yatlarımızda kaptan bulunduruyoruz. Kaptanla birlikte aşçı, gemici, hostes opsiyonel olarak sunuluyor. Siz doya doya tatilinizi yaşarken mürettebatımız seyir, liman, marina, yemek, temizlik ve güvenlik gibi işlemleri yerine getiriyorlar.

Göcek Mavi Tur Rotaları

Mavi Tur'da Göcek Mavi Tur Programları

Göcek, Fethiye Ölüdeniz ile Dalyan arasında saklı kalmış cennetten bir köşedir. Bu körfezde birbirinden eşsiz 6 koy bulunuyor. Bodrum, Marmaris ve Fethiye’nin Göcek mavi tur rotası üzerindedir. Günübirlik, mini veya uzun dönemli rotaların mutlak uğrak noktasıdır.

Göcek’te birbirinden eşsiz; Sarsala, Ayten, Bedri Rahmi (Taşkaya Koyu), Göbün, Kleopatra (Hamam Koyu) ve Günlüklü Koyları bulunuyor. Her koyda demir atarak yüzebilir, tüplü, tüpsüz dalabilir, Cleopatra Koyu’nda tarihi kalıntıları inceleyebilirsiniz.

Göcek çıkışlı rota belirlemek istiyorsanız; Fethiye-Ölüdeniz-Kalkan-Kaş-Kekova rotasını takip edebilirsiniz. İsterseniz Ege Bölgesine doğru dümen kırıp, Marmaris-Datça-Hisarönü-İnceburun rotasını izleyebilirsiniz.

Yat kiraladığınızda rotanızı kendiniz belirleyebiliyorsunuz. Fakat bu konuda yeterli deneyim ve bilginiz bulunmuyorsa rotayı kaptana bırakmanız en doğrusu olacaktır. Bu konuda tecrübeli olan kaptanımız sizi en güzel koylara, limana ve plajlara götürecektir.

Kabin kiraladığınızda rota belirleme imkanınız bulunmuyor. Zaten kabin kiralarken rotayı önceden öğrenmiş oluyorsunuz. Çok acil hayati bir durum olmadıkça rota değişmiyor.

Göcek Mavi Tur Teknelerimizde Yeme-İçme

Kabin kiralama dışında özel yat kiralamalarınızda yiyecek ve içecekleri siz getiriyorsunuz. Kiraladığınız süre boyunca yeme-içme size aittir. Yiyecek ve içecekleri kendiniz alıp getirebileceğiniz gibi bir liste hazırlayarak mürettebata da aldırabilirsiniz.

Teknelerimizde mürettebat olarak birer de aşçılarımız bulunuyor. Deneyimli ve becerikli aşçılarımız damak tadınıza uyacak leziz yemekleriyle hem gözünüze hem midenize hitap edeceklerdir. Yemek menüsünü aşçıya bırakabileceğiniz gibi kendiniz de hazırlayabilirsiniz. Sizin veya yolculardan herhangi bir besine alerjiniz varsa bunu aşçıya önceden söylemeyi unutmayınız.

Kabin Kiralamada Yeme-İçme; Kabin kiralayarak Göcek mavi tur yolculuğu yaptığınızda tam pansiyon sistem uygulanıyor. Sabah kahvaltısı, öğle yemeği, 5 çayı ve ikram, akşam yemeği ücrete dâhildir. Teknenin özelliğine göre yemeklerin yanında veya ayriyeten içme suyu ücretsiz olarak verilebiliyor. Ücrete dâhil olanların dışında bardan alacağınız her türlü içecek ücrete tabidir.

Göcek-Yunan Adaları Mavi Tura katıldıysanız her şey dahil sistemi uygulanıyor. Yemeklerle birlikte çay, kahve, su, bira, şarap ve Yunan içkisi olan uzo ücretsiz olarak servis ediliyor.

Göcek Mavi Tur Ücrete Dahil Olanlar

Yat veya kabin kiraladığınızda hiçbir şekilde liman, marina, gümrük, acente, yat sigortası, palamar gibi işlem ve ücretlerle uğraşmıyorsunuz. Siz tatilinize odaklanırken bütün bunları firmamız ve kaptanımız hallediyor.

Ayrıca günlük olarak yatak örtülerinin değişimi, temizlik, banyo havluları, teknede bulunan deniz ve balıkçı malzemeleri ile motorlu ve motorsuz deniz araçlarının kullanımı, yakıt ücrete dâhildir.

Bunların haricinde özel marinalar, tarihi yerlere giriş ücreti, bardan alınan içecekler ücrete tabi değildir.

Göcek Mavi Tur Tekne Kiralama Şartlarımız

Firmamızla iletişime geçtiğinizde istediğiniz özellik ve şartlara uygun Göcek mavi tur programını birlikte belirliyoruz. Tekne, süre ve kiralama özelliği konularında fikir birliğine varıldıktan sonra kira sözleşmesini hazırlıyoruz.

Personelimiz kira sözleşmesini hazırlarken siz de sözleşmede belirtilen ücretin minimum %50’sini banka hesabımıza havale ediyorsunuz. Biz de hazırladığımız kira sözleşmesini size faks veya e-mail yoluyla gönderiyoruz. İmzalayıp geri gönderdikten sonra kiralama işlemi tamamlanmış oluyor.

Kiralama işleminden vazgeçmek istediğinizde sözleşmede geçerli olan şartlar devreye giriyor. Buna göre; Tur tarihinden 90 gün iptal talebinizde peşinatın %20’si, 60 gün önce iptal isteğinizde %30’u kesiliyor. 30 gün önce iptal etmek isterseniz depozitonuz iade edilmiyor. Fakat %30 kesintiyi bir sonraki yıl aynı tekne veya başka bir tekne için kullanabilirsiniz.

Göcek Mavi Tur Kiralamayı Nasıl Yapabilirsiniz?

Göcek Mavi Tur Kiralamayı Nasıl Yapabilirsiniz?

Yat veya kabin kiralayarak Göcek mavi tur tatili planlıyorsanız, www.eceyachting.com web adresimizden form doldurabilirsiniz. 0 252 614 00 14 çağrı ya da 0 532 461 89 88 whatsapp hatlarımızdan iletişime geçerek, kiralama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yat veya kabin kiralamalarınızı günübirlik, 3 gece 4 gün veya 7 gece 8 gün şeklinde yapabilirsiniz. İstediğiniz tarihlerde ve özellikte bir kiralama gerçekleştirmek istiyorsanız erken rezervasyon yapabilirsiniz. Ayrıca sizin için özel tekliflerimizi internet sitemizden takip edebilirsiniz.

  • göcek mavi tur
  • göcek mavi yolculuk
  • göcek kabin kiralama
  • göcek tekne kiralama