MAVİ YOLCULUK HAKKIMIZDA
Ece Yachting HASMAK Turizm Tic. Ltd. Şti. bünyesinde faaliyet gösteren ve mavi yolculuk tutkunlarına en uygun şartlarda en kaliteli hizmeti sunabilmeyi hedefleyen, Fethiye, Göcek, Marmaris, Bozburun, Datça, Bodrum, Kos , Rodos başlangıç ve bitişli  mavi tur organizasyonları yapan yılın 12 ayı açık Fethiye merkezli bir firmadır. Firmamız Türkiye Yat İşletmecileri&Yatırımcıları&Broker ve Acenteleri Derneği ( TYBA ), Feyider kurucu üyelerinden, 4492 sicil numaralı Fethiye Ticaret Odası üyesi , 4492/187 sicil numaralı Fethiye Deniz Ticaret Odası üyesi ve 2402 nolu Türsab üyesi olup 2002 yılından bu yana başta deniz turizmi olmak üzere tüm turizm faaliyetlerinisunmaktadır.  


Firmamız değişik tip ve boylarda başta gulet olmak üzere trawler, motoryat, yelkenli ve katamaran kiralama hizmeti vermekte ve kabin kiralama programları organize etmektedir. Portföyümüzde yer alan yaklaşık 600 teknenin içinde; donatanı olduğumuz, sezonluk kiralama yaparak pazarladıklarımız, ana acentesi olduklarımız ve parça başı çalıştığımız tekneler bulunmaktadır. Portföyümüze tekneleri eklerken maksimum misafir memnuniyetini hedeflemekteyiz. Mavi yolculukta tekne kalitesi ve kullanılan malzemeler her ne kadar iyi ve kaliteli olursa olsun, esas görevin personele düştüğünün bilincindeyiz. Bu bağlamda güler yüzlü, kibar ve sektörde uzun yıllar hizmet vermiş konusunda deneyimli ekipler ile çalışmaya özen göstermekteyiz.


Hedeflediğimiz yolda 2002 yılından bu yana edindiğimiz tecrübelerimizi yat satış ve satış sonrası hizmetleriyle desteklemeyi sürdüren firmamız sizlerden aldığı güçle denizcilik alanında çalışmalarını ara vermeksizin sürdürmeye devam etmekte ve değerli misafirlerimizi beklentilerine en uygun tekneler ve ekiplerle buluşturarak yıllarca hizmet verebileceğimiz memnuniyetleri sunma gayretiyle ilerlemekteyiz.


Yıllardır sektörde çok sayıda misafirlerimize hizmet veren Ece Yachting olarak fiyat - ürün kalite endeksi göz önüne alındığında her zaman sizlerin yanında olmak esas görevimizdir.


Faaliyet alanlarımız

  • Firmamıza ait ve sözleşmeli gulet, motor yat, trawler ve bareboat ( yelkenli tekne ) kiralamak ve satışını yapmak.
  • Özel ve ticari yatlara personel temini
  • Kendimize ait atölyemizde her türlü CE ve Loyd esaslarına uygun ahşap tekne imalatı
  • Tekne alım satım ve satış sonrası destek hizmetleri
  • Her türlü tekne tadilat onarım ve yenileme hizmetleri
  • Mavi Yolculuk, Mavi Tur, Tekne ve Kabin Kiralama


Ece Yachting Deniz Ticaret Odası, Ticaret Odası, Feyider, Tyba  Üyesidir.

Genel Müdür
Cenk AMMİLER