MAVİ YOLCULUK MAVİ TUR ve ECE YATLARINDA YAŞAM


Tüm teknelerde özel yat kiralamalar da günlük ortalama iki üç duraklama olur ve son durak geceyi geçireceğimiz yer olur. Seyirler motorlu yapılır fakat hava şartları ve sizlerin istekleri doğrultusunda zaman zaman yelken seyri de olur ve o eşsiz zevk tadılır. Rotalarımız yapılırken günlük ortalama dört saat seyir süresi öngörülür. Bu seyirleri aşan özel istekler karşılıksız bırakılmayacağı gibi maliyetleri de siz değerli misafirlerimizce karşılanır.

Tüm gezi yatlarımızda standart olta takımı, şnorkel ve servis botları olup bazı mavi yolculuk guletlerimizde rüzgar sörfü ve kano mevcuttur. Bu hizmetlerden siz değerli misafirlerimiz ücretsiz olarak faydalanır. Ayrıca motorlu su sporları yapmak isteyen misafirlerimiz ziyaret ettiğimiz bazı koylarda ücretlerini ödemek şartıyla bu sporlardan faydalanabilirler.
Ringo, fly fish, banana, su kayağı...

Yine siz değerli misafirlerimiz zaman zaman demirlediğimiz koylarda karaya çıkma imkanı bulacak ve çam ormanlarının arasında kısa doğa yürüyüşleri yapma fırsatı yakalayacaksınız. Yine bazı özel yerlerde arkeolojik gezintiler de yapmak için oldukça bol zamanınız olacaktır.

Bunun için yanınıza bir çift spor ayakkabınızı da almayı unutmayınız.

Kimi zaman tekne güvertesinde güneşlenirken kendinizi birden serin sularda bulacak, kimi zamansa okuduğunuz kitapla uzaklaşacaksınız aramızdan…