İptal & İade Koşulları

Firmamız bünyesinde standart, lüks ve delüks sınıfta faaliyet gösteren üç grup ahşap gulet tekne vardır. Özel tekne kiralamada bütçe kabin sayısı ve tekne özelliklerine göre en uygun seçim bizlerin yönlendirmesiyle de sağlanmaktadır. En uygun tekne seçimi rota göz önünde tutularak yapıldıktan sonra yeme içme ulaşım ve tur programı yine birlikte en iyi şekilde hazırlanır. Bütün şartlar oluştuktan sonra tekne kiralama sözleşmesi faks ya da mail aracılığıyla sizlere ulaştırılır. Rezervasyon işleminin tamamlanması için tekne kira bedelinin en az % 50 si belirtilen banka hesap numaralarımızdan birisine ulaştırılır ve konfirme faksının ardından kesin rezervasyon oluşturulmuş olur.


Tekne kiralama rezervasyon iptali:

Tekne kiralamalarda rezervasyon iptali aşağıdaki hususlar göz önüne alınarak yapılır.

1.Tur tarihinden 90 gün öncesine kadar yapılacak iptallerde de tur bedelinin % 20'si kesilerek iptal işlemi yapılır.

2.Tur tarihinden 89 - 30 gün öncesi yapılan iptallerde tur bedelinin %30’u kesilerek iptal işlemi yapılır.

3.Tur tarihine 29 gün kala yapılan iptallerde tur bedelinin tamamı talep edilir.

Tur iptallerinde, geri ödeme; iptal tarihinden sonra 30 gün içerisinde yapılır.


Yükümlülüklerimiz:

Ece Yachting olarak sunacağımız servis garantisi, kaliteli hizmet yükümlülükleri doğrultusundadır. Ece Yachting olarak onaylanan rezervasyonlar ve yapılan sözleşmeler Türk Yasaları doğrultusunda belirlenen anlaşma ve koşulları dikkate alarak gerçekleştirilmiştir. Sunulacak hizmetin firmamız dışında herhangi bir sebeple (tekne arızası, hava muhalefeti v.s) verilememesi durumunda Ece Yachting 24 saat içerisinde aynı kalite ve konfora sahip emsal bir tekne ile tatilinize devam etme imkanı sunmakla yükümlüdür.

Kullandığımız tüm tekneler sigorta kapsamı altındadır. Siz değerli misafirlerimize de bu yapılan sigortalarda 3. şahıs kısmından faydalanabilmektesiniz. Fakat Ece Yachting olarak biz; daha kapsamlı şahsi seyahat sigortasına sahip olmanızı tavsiye ederiz.