Güvenlik ve Gizlilik Politikası

eceyachting.com iş bu sözleşme ve gizlilik anlaşması dahilinde müşterilerinin kişisel bilgilerini 3. şahıslar, şirketler ve yetkilendirilmemiş personeli ile paylaşmayacaktır.

Kişisel bilgiler; müşterilerinin ad-soy ad gibi kimlik bilgileri detaylarını, adres, telefon, e-mail adresi ve benzeri kişisel detayları içermektedir.


eceyachting.com müşterilerinin kişisel bilgilerini kendi bünyesinde yetkilendirilmiş personellerince eceyachting.com için çeşitli reklam ve promosyonların duyurulmasında kullanmaya yetkilidir.

eceyachting.com müşterilerinin kişisel bilgilerinin saklanması ve korunması esnasında doğabilecek her türlü istenmeyen olaylara karşı tedbirini ve güvenlik önlemlerini almakla yükümlü ve sorumludur, tüm bu tedbir ve önlemlerin alınmasına karşın doğabilecek sanal saldırılar karşısında kişisel bilgilerin 3. şahısların eline geçmesi, kötü amaçlı kullanılması durumlarında eceyachting.com sorumlu değildir.


eceyachting.com web sitesin diğer sitelere yapılan yönlendirmelerden ve linklerden ulaşılan sitelerde kişisel bilgilerin korunmasından kaynaklı doğabilecek sorunlardan sorumlu değildir.


eceyachting.com müşterilerinin IP adreslerini gerekli hallerde ulaşmak ve şirket içinde yapılacak çalışmalarda kullanmakta üzere yetkilidir.


eceyachting.com müşterilerinin www.eceyachting.com web sitesini kullanımına dair kişisel bilgilerini teknik bir dosya kullanarak elde edebilir, müşteriler isterler ise bu bilgilere ulaşılamaması için teknik iletişim dosyasına ulaşılamayacak şekilde tarayıcı ayarları ile ilgili değişiklikleri yapabilirler.


ihtilaf halinde;

Bu sözleşme dahilinde doğabilecek her türlü anlaşmazlıklarda Fethiye İcra Dairesi ve Mahkemeleri yetkilidir.

Müşterilerimiz teknelerimizden herhangi birisine kesin rezervasyon yaptırmakla yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır. 

Yukarıdaki şartlardan herhangi birisine aykırı davranmak eceyachting.com a rezervasyonu iptal etme hakkı verir. 

Rezervasyonun ek taraflı iptalinden doğan hallerde eceyachting.com un geri ödeme yapmama hakkı vardır.