• Kemer - Kekova - Kemer (Klimalı Tekneler ile) Mavi Tur

  • € 960

    34.205TL

Tur Fiyatları

Mayis
960 Euro

Haziran
1100 Euro

Temmuz
1280 Euro

Agustos
1280 Euro

Eylül
1100 Euro

Ekim
0 Euro

Tur Programi Hakkinda

KEMER-KEKOVA-KEMER (7 GECE/8 GÜN)

GÜN 1
Tekneye saat 16:00’dan itibaren yerleşebilirsiniz. Servis akşam yemeği ile başlar ve geceleme Kemer’de veya yakın bir koyda yapılır.
GÜN 2 Kahvaltıdan sonra tur programı ve tekne ile ilgili bilgiler verilir. Olympos Antik şehrine hareket edilir. Antik Likya'nın en önemli liman kentlerinden olan Olympos, tarih boyunca mitolojiye konu olmuştur. Konumunun elverişliliği nedeniyle korsanların barınağı olan Olympos; bugün sahip olduğu tarihsel değerleri, 3200 metrelik muhteşem sahili, endemik bitkileri ve pansiyon olarak kullanılan meşhur ağaç evleri ile bütün dünya tarafından bilinmektedir. Öğle yemeği ve yüzme molasından sonra, akşam yemeği ve geceleme için Adrasan Çavuş Koyu'na gidilir. GÜN 3 Sabah erken saatlerde Demre'ye hareket edilir. Çayağzı’nda kahvaltının ardından Bizans Dönemi'nde yaşayan çocukların, yoksulların ve gemicilerin koruyucusu sayılan Piskopos Noel Baba, bir Likya kenti olan Myra Harabeleri gezisine ve Andriake harabeleri görmek için katılabilirsiniz. Bu opsiyonlu (ücretli) kara turundan sonra hareket eden yatımız Gökkaya Koyu'na ulaşır. Akşam yemeği ve geceleme için demirleme bu koyda yapılır. GÜN 4 Sabah kahvaltıdan sonra Batık Şehir'in üzerinden seyre çıkılır. Öğle yemeği ve yüzme molası Tersane Koyu'nda verilir. Akşam yemeği ve geceleme için Üçağız'a demirlenir. Arzu ederseniz, opsiyonlu (ücretli) olarak düzenlenebilen öğle yemekli Kaş-Saklıkent kanyon gezisine katılabilirsiniz. GÜN 5 Üç Ağız Koyu'nda kahvaltı yapıldıktan sonra Simena’ya hareket edilir. Simena’da, 300 kişilik tiyatro kalıntıları ve Ceneviz Kalesi’ni gezme fırsatını değerlendirebilirsiniz. Akşam yemeği ve geceleme için ise Kekova'ya gidilir.
GÜN 6 Sabah erken hareketle Ceneviz Limanı'na ya da Sazak Koyu'na gelinir. Öğle yemeğinin ardından Phaselis Koyu'na demirlenir. Phaselis; M.Ö VII. yüzyılda Rodosluların Kolonisi olarak kurulmuştur. Geçimini denizden sağlayan Phaselis, 3 ayrı doğal koya sahiptir. Antikçağda parfüm ticareti ile ünlüdür. Arzu eden konuklarımız zengin eserlerin bulunduğu, sahildeki antik kenti gezebilir. Akşam yemeği ve geceleme ise bu güzel koyda yapılır. GÜN 7 Yüzme molası sonrası hareket edilir. Son Akşam yemeği ve geceleme için Kemer veya bir koyda yapılır.
Antalya; Paleolitik dönemden itibaren yerleşime açık olmuştur. M.Ö.7 yy' da Lidyalılar, M.Ö 456'da Persler, M.Ö. 333'te İskender'in egemenliğinde bulunmuş; İskender'in ölümünden sonra Bergama Kralı Attalos zamanında Attaleia isminde yeni bir kent kurulmuştur. Şehir, M.S.1207'de Selçuklular tarafından alınmıştır. Şehir merkezindeki en önemli eserler; Hadrianus Kapısı, Kale Kapısı, Saat Kulesi, Şehir Surları, Kale İçi, Kesik Minare, Antalya Arkeoloji Müzesi ile şehrin sembolü sayılan Yivli Minare Camisi'dir. GÜN 8 Kahvaltıdan sonra saat 10.00'a kadar tekneden ayrılabilirsiniz
FİYATA DAHİL OLANLAR  * Yemek (kahvaltı, öğle, akşam yemekleri, öğle çayı). * Yakıt, liman ücretleri, kullanım suyu, servis. * Standart yat ekipmanları, masa oyunları, şnorkel, gözlük, olta. * Misafirlerimiz atıştırmalık yiyecekler, meyve, yoğurt, fındık, çikolata gibi şeyler getirebilirler. (Bunlar teknede satılmamaktadır.) * Temiz çarşaf ve banyo havlusu. * Yat sigortası. (Kendi seyehat sigortanızı yaptırmanızı tavsiye ederiz.)
FİYATA DAHİL OLMAYANLAR  * Su dahil tüm içecekler uygun fiyata teknede satılmaktadır. * Lütfen kendi içeceklerinizi tekneye getirmeyiniz. * Lütfen kendi havlularınızı getiriniz. * Arkeolojik siteler ve ulusal parklara giriş ücreti. * Mürettebat bahşişi (%5) fiyata dahil değildir. * Opsiyonel kara turları ve ören yeri girişleri, dalış ücretleri.Kabin Kiralama Detayları ;

Kabin turlarında uygulanan fiyatlar iki kişilik kabinde tek kişi fiyatlarıdır ve EURO bazındadır. Kabinde tek kişi kalmak isteyen misafirlerimiz % 70 fiyat farkı ödemesi gerekmektedir. Aile turu kabin kiralama programında ( ebebeynleri ile aynı kamarada kalmak şartı ile) 4-12 yaş arası çocuklar için % 50 ücret uygulanır. Standart, klimalı, lüks, Yunan Adaları kabin kiralamalarında 12 yaş altı çocuklar tura kabul edilmez. Yunan Adaları kabin kiralama programında yurt dışı çıkış harçları ve vize işlemleri giderleri misafirlerimizce karşılanır.

 

 

Mavi Tur Talep Formu