MAVİ TUR KABİN KİRALAMA KOŞUL ve ŞARTLARI


MAVİ TUR TEKNELERİ

Mavi yolculuk için tekne kiralamak zorunda değilsiniz ve hala Mavi Yolculuk yapma şansınız var. Bunun için yatın bir ya da birkaç kabinini de kiralayarak eşsiz mavi yolculu fırsatlarından yararlanabilirsiniz.
Fethiye, Marmaris, Bodrum, Göcek ve Olimpos çıkışlı yukarıdaki seçeneklerden birini seçerek Mavi Yolculuk turlarımıza katılabilirsiniz. Mavi Yolculuk turlarımızda boyları 15 ile 27 metre arasında değişen 3 ile 16 kabinli, her kabininde duş, tuvalet bulunan tekneler kullanmaktayız. Belirtilen fiyatlar iki kişilik kabinde tek kişi fiyatıdır.

 

ÖRNEK KABİN KİRALAMA TEKNELERİ

Ece yatçılık aşağıdaki örnek verilen kabin kiralama teknelerini aynı sınıfta diğer teknelerle değiştirme hakkına sahiptir.
STANDART KABİN KİRALAMA TEKNESİ
LÜKS KABİN KİRALAMA TEKNESİ  

ÜCRETLER

Yolculuk boyunca sabah, öğle, akşam yemekleri ve beş çayı servisi. Günlük maksimum dört saat seyir giderleri. Yemek servisi, liman masrafları mürettebat giderleri, ekipmanları ve tekne sigortası.

ÇOCUK KATILIMI

Genellikle kabin kiralama da bazı turlarımız hariç 12 yaş altı çocuk yolcu kabul edilmemektedir. Detaylı bilgilendirme kabin turlarımızın açıklamalarında belirtilmiştir.

FİYATA DAHiL OLMAYANLAR

Teknemizin barından temin edilen tüm sıcak ve soğuk içecekler. Motorlu su sporları ve kara turları…

YUNAN ADALARI

Yunan Adaları turunda tur ücretlerinin haricinde yurtdışı vize işlemleri tarafınızca karşılanacak ayrıca adalara çıkışta liman masrafları olarak kişi başı ücret teknede kaptana ödenecektir.

GEMİ PERSONELİ

Yatlarda teknenin özelliklerine göre minimum bir kaptan, bir gemici ve aşçı bulunmaktadır. Bu sayı teknenin büyüklüğü ve özelliklerine göre artabilir. Mürettebatın hepsi konusunda bilgi ve yetenekli yeterli tecrübeye sahip denizciler arasından seçilmiştir.

ÖDEMELER

Rezervasyonunuzun oluşabilmesi için toplam miktarın minimum % 50 veya fazlasının banka havalesi ile ödenmesi gerekmektedir. Kalan tutar ise tekneye binmeden tahsil edilir ve ödeme tamamlanmış olur. Tüm rezervasyonlar Ece Yachting Ofisi tarafından faks veya mail yoluyla yetkili personelimizce onaylanır.

FİRMA

Ece Yatçılık (Hasmak LTD ŞTİ) Deniz Ticaret Odası ve Fethiye Ticaret odası üyesidir.

Kabin Kiralama Koşulları

Misafirlerimiz kabin kiralama programlarımızdan dilediklerini seçebilirler ve katılabilirler. Fiyatlarımız iki kişilik kabinde tek kişi ve Euro olarak düzenlenmiştir. Fiyatlarımıza tam pansiyon konaklama dahil olup ve içecekler ekstradır. Tek kişi yolculuk etmek isteyen misafirlerimizin % 60 -70 fiyat farkı ödemeleri gerekir. Misafirlerimiz kabin kiralama programlarımızdan kendilerine en uyun olanı seçtikten sonra ücretin % 50 sini belirlenen banka hesap numaralarımıza havale ederler ve kendilerine ulaşan rezervasyon konfirme e-maili ile kabin kiralama rezervasyonu yapılmış olur. Kalan tutar tur tarihinde misafirlerimizden tahsil edilir.
Kabin kiralama iptal koşulları
Kabin kiralamalarda iptal işlemleri aşağıdaki koşullar göz önünde tutularak yapılır.
Tur tarihine 30 gün ve öncesi yapılan iptallerde tur ücretinin % 30 kesilerek kalan tutar iade edilir.
Tur tarihine 15 gün kala yapılan iptallerde hiç bir şekilde geri ödeme yapılmaz
Tur iptallerinde, geri ödeme; iptal tarihinden sonra 30 gün içerisinde gerçekleştirilir.


Kabin Kiralama Programlarımız İçin Lütfen Tıklayınız