2019 erken rezervasyonlarımız başladı

Değerli misafirlerimiz ve acente dostlarımız geçmiş yıllarda olduğu gibi 2018 erken rezervasyon döneminde de göstermiş olduğunuz ilgi ve güvene layık olarak bir sezonu daha bizlere yakışır şekilde geride bırakmanın haklı gururu ile şu günlerden itibaren 2019 yılı için yeni rezervasyonlarımızı da başlatmış bulunuyoruz.

Hepinizin bildiği ve bir kez daha altını çizmek istediğimiz bir husus var ki ERKEN REZERVASYON


Mavi yolculuklarda bildiğiniz üzere kara turizminin aksine erken rezervasyonlarının en büyük önemi sağladığı ekonomik faydadan ziyade istediğimiz tekneyi kiralayabilme avantajıdır ki bu da, hepimiz için eminiz ekonomiden önce gelir. Zira güzel bir mavi yolculuk da yaşananların bizce hiçbir zaman karşılığı ekonomik olarak yoktur.

Sizlerinde bildiği üzere genelde mavi yolculuk da kullandığımız gulet ve motor yatların hepsi birbirinden farklı özellikte teknelerdir. 


Bu bakımdan sizlerde tarih, kişi sayınız ve bütçenizi belirledikten sonra yapmanız gereken tek şey en kısa sürede bizlerle irtibata geçmeniz ve hayallerinizdeki tekne ile mavi yolculuk organizasyonunuzu netleştirmeniz olacaktır.


Erken rezervasyon için; Türkiye’nin her yerin den 444 5 YAT - 444 5 928 nolu çağrı merkezimizden yada [email protected] e-mail adresimizden bizlere ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Türkiye’nin YAT kiralama numarası: 444 5 YAT 444 5 928 

İzlenecek yol:


Normal rezervasyon uygulamamızda tekne kira bedelinin % 50 si ön ödeme olarak alınır ve kalan tutar tekne girişi misafirlerimizden tahsil edilir.


Fakat erken rezervasyon uygulamamızda 01 Mart a kadar yapacağınız tüm rezervasyonlarda mevcut iki uygulamamız bulunmaktadır.


1.UYGULAMA;


1.adım: Toplam tekne kira bedeli üzerinden %10 indirim yapılarak satış yapılır. İndirimli bedelin % 10 u kaparo olarak tahsil edilir. Bu bedel ön rezervasyon için yeterli olacaktır. Bu aşamadan sonra kesin rezervasyon yapılır ve  sözleşmeniz adresinize gönderilir.


2.adım: Kalan tutar Mart ayının 10 una kadar kaparoyu takip eden aydan itibaren % 10 + % 10 olarak tahsil edilir.  Toplam ön ödeme bedeli %30'a tamamlananır.  Kalan tutar tur başlangıcı yetkili personelimizce elden nakit tahsil edilir.


2.UYGULAMA


1.adım: Toplam tekne kira bedeli üzerinden %15 indirim yapılarak kalan bedelin % 50 si ön ödeme yapmanız ön rezervasyon için yeterli olacaktır. Kalan tutar tekne girişi tamamlanmak üzere sözleşmeniz adresinize gönderilir.


Firmamızdan yapabileceğiniz daha avantajlı kiralama koşulları için lütfen özel fırsatlar sayfamızı ziyaret ediniz. 

Size Özel Teklifimiz İçin Tıklayınız


Örnek


1.UYGULAMA İÇİN;


10.000,00 Euro luk bir rezervasyon için 01 Mart'a kadar yapacağınız erken rezervasyonlarda % 10 indirim kazanırsınız buda 1.000,00 Euro bir indirimle 9.000,00 Euro ya gelir. Toplam bedelin %10'u 900,00 Euro yapacağınız bir ön ödeme ile teknenizi erken rezervasyon yaparak ön rezerve etmiş olursunuz. 

Ön ödeme tutarı 09 Mart  tarihine kadar %30 tamamlanarak (1.800,00 Euro) toplam ödemeniz 2.700,00 Euro ile %30 tamamlanır ve kesin rezervasyonunuz yapılarak sözleşmeniz kalan tutar olan 6.300,00 Euro tekne girişi tahsil edilmek üzere adresinize gönderilir.


2.UYGULAMA İÇİN;


10.000,00 Euro luk bir rezervasyon için 01 Mart'a kadar yapacağınız erken rezervasyonlarda % 15 indirim kazanırsınız buda 1.500,00 Euro bir indirimle 8500,00 Euro ya gelir. Toplam bedelin %50' si 4250,00 Euro yapacağınız bir ödeme ile teknenizi erken rezervasyon yaparak rezerve etmiş olursunuz. Kesin rezervasyonunuz yapılarak sözleşmeniz kalan tutar tekne girişi tahsil edilmek üzere adresinize gönderilir.


*Yukarıdaki şartlar minimum 7 günlük özel tekne kiralama ve liste fiyatlarından yapılan satışlar için geçerli olup, daha kısa süreli kiralamalarda indirim uygulanmaz.Kısa süreli kiralamalarla ilgili detaylı bilgi için lütfen irtibata geçiniz.

*Yukarıdaki şartlar bayram haftaları yapılan kiralamaları kapsamaz. (01-08  Haziran 2019 Ramazan Bayramı / 10 - 17 Ağustos 2019  Kurban Bayramı)ÖNEMLİ NOT; Firmamız tüm yazışmalarında ve rezervasyon işlemlerinde [email protected] e-mail adresini kullanmaktadır.