• Fethiye - Göcek Koyları & Adaları - Fethiye (Aile Turu) Mavi Tur

  • € 0

    0TL

Tur Fiyatları

Mayis
0 Euro

Haziran
0 Euro

Temmuz
0 Euro

Agustos
0 Euro

Eylül
0 Euro

Ekim
0 Euro

Tur Programi Hakkinda

Aile Turu - Tam Pansiyon


7 gece & 8 gün
Çıkış Limanı : Fethiye
Dönüş Limanı : Fethiye
Tur İçeriği : Göcek Koyları & Adaları
Sezon Başlangıç ve Bitiş Tarihi : 27 Haziran - 05 Eylül
Her Cuma veya Cumartesi


Program;

1.Gün: Fethiye Ece Saray Marina karşısında bulunan ofisimizde saat 15:00 itibari ile buluşulur. Gerekli kontrollerin yapılmasının ardından 15:30 itibari ile tekneye giriş yapılır. Kabin paylaşımı için yönlendirme ve tüm yolcularımız hazır olduğunda Mavi Yolculuk ile ilgili bilgiler verilir. Servis akşam yemeği ile başlar. İlk geceleme Fethiye Limanı’nda olacaktır.

2.Gün: Kahvaltı sonrası demir alarak Mavi Tur’unuzun ilk durağı olan Kızılada’ya geçiyoruz. Kızılada Akdeniz ile Ege sularını birleştiren ve Fethiye körfezinde bir adadır. Adını gün batımında tüm taş ve toprağının kızıl renge dönmesiyle almıştır. Güney kanadında deniz trafiği için bulunan deniz feneri bulunmaktadır. Ada’da deniz feneri ve bekçisinin barınağı dışında herhangi bir yapı yoktur. Bir çok Mavi Yolculuk severin merakla uğradığı, yüzmeye ve güneşlenmeye doyamayacağınız güzellikte korunaklı kanatları bulunan Kızılada, Körfez’in olağanüstü adalarından biridir. Gün boyu öğle yemeği, kumsalında güneşlenme ve yüzme imkanları ve de akşam yemeği burada olacaktır.

3.Gün: Körfez içerisinde önemle yerini almış Göcek Limanı sıradaki uğrak noktamız olacaktır. Dileyen misafirlerimiz alışveriş yapabilir, cafe ve restaurant’larında farklı lezzetleri tadabilirler. Öğleden sonra Dalyan Koyu’na geçilir. Burada arzu eden misafirlerimiz Dalyan Turu’na katılabilir, birbirinden güzel eşsiz harikaları görme fırsatı bulabilirler. Dalyan içerisinde yer alan bir diğer uğrak noktamız ise tatlı su ile deniz suyunun asla karışmadığı İztuzu plajı olacaktır. Akşam yemeği ve geceleme uygun bir alanda yapılacaktır.

4.Gün: Kahvaltı sonrası Yassıcalar yada Boynuzbükü gibi yakın koylarda başka teknelerin yoğunlukları ve hava şartlarına dikkat ederek, uygun pozisyonlarda tekneden çok suda vakit harcayabileceğiniz harika bir gün daha geçireceğiz.

5.Gün: Bu günümüzde dalış hobisi olan yolcularımızı heyecanlandıracak olan Bedri Rahmi, Kleopatra ve Batık Hamam Koylarını ziyaret edeceğiz. Su altının mükemmel iç yüzünü ve tarihi kalıntılarını anılarınız ile ölümsüzleştirebilirsiniz.

6.Gün: Sakin ve huzurlu bir günün başlangıcında Göcek Koyları’ndan uzaklaşarak, Fethiye Körfezi’nde yer alan Tersane adasına doğru hareket edeceğiz. Tersane adası Osmanlı döneminden kalma gemi yapımında kullanılan kalıntıları barındırmaktadır. Mavi Tur severlerin restaurant’ına ve enfes lezzetlerine hayran kaldıkları bir mekandır. Ayrıca bölgenin en büyük ada olma koşullarına sahiptir. Bu korunaklı alanda gün boyu konaklayacağız.

7.Gün: Fethiye Limanı’na giriş yapmadan rota üzerinde yer alan diğer koy ve adaları ziyaret ederek öğle yemeği ve yüzme molası verilerek son gün seyirleri yapılır. Gün batımına doğru Fethiye Limanı’na giriş yapılır. Dileyen misafirlerimiz Fethiye şehir merkezinde ve kordonunda yürüyüş yapabilir, Eski Çarşı (Paspatur) ‘da alışveriş yapabilirler. Akşam yemeği ve geceleme Fethiye Limanı’nda yapılacaktır.

8.Gün: Kahvaltı sonrası kocaman bir haftanın buluşturduğu güzel sohbetlerin, dostlukların vedası ve anıları ile 09:00’da tekneden çıkış yapılır.


 

FİYAT DETAYLARI

• Fiyatlar 2 kişilik kamarada 1 kişi 1 hafta tam pansiyon konaklama esasına göre hazırlanmıştır ve EURO cinsindendir.

• Tek kişi farkı (Single Supplement) %70’dir.

• Sadece Aile Turu’na özgü olarak 12 yaş altı 4 – 11 yaş aralığı çocuk kabul edilir.

• Kabinler maksimum 2 yetişkin ve 1 çocuk olarak konaklamaya müsaittir.

• Çocuklar için fiyatlandırma 1 kabinde ailesi ile kalma durumunda 300 Euro’dur.


 

FİYATA DAHİL OLANLAR

• Tam pansiyon konaklama: Kahvaltı, öğle yemeği, 5 çayı (kek-bisküvi servisi) ve akşam yemeği.

• Tur boyunca çay, kahve, su

• Liman masrafları ve çıkış işlemleri.

• Seyir belgesi ve gerekli işlemler için gemi acente masrafları.

• Palamar ücretleri.

• Mürettebat servisi.

• Kullanma suyu.

• Dizel ve benzin giderleri.

• Temiz nevresim ve banyo havlularının temini (Plaj havlusu dâhil değildir)

• Yattaki ekipmanların ücretsiz kullanımı (maske, palet, şnorkel olta takımları vb.)

• Yat sigortası (Kişisel seyahat sigortanızı yaptırmanızı tavsiye ederiz.)

FİYATLARA DAHİL OLMAYANLAR

• Tekne barından alınan tüm alkollü ve alkolsüz içecekler.

• Havaalanı transferleri. 

• Tur güzergâhındaki ören yeri giriş ücretleri, müze girişleri ve opsiyonel kara turları.


 

 

 

***Kaptan gerekli gördü hallerde emniyetli bir seyir için rota ve zamanlarda değişiklik yapma hakkına sahiptir.***

Kabin Kiralama Detayları ;

Kabin turlarında uygulanan fiyatlar iki kişilik kabinde tek kişi fiyatlarıdır ve EURO bazındadır. Kabinde tek kişi kalmak isteyen misafirlerimiz % 70 fiyat farkı ödemesi gerekmektedir. Aile turu kabin kiralama programında ( ebebeynleri ile aynı kamarada kalmak şartı ile) 4-12 yaş arası çocuklar için % 50 ücret uygulanır. Standart, klimalı, lüks, Yunan Adaları kabin kiralamalarında 12 yaş altı çocuklar tura kabul edilmez. Yunan Adaları kabin kiralama programında yurt dışı çıkış harçları ve vize işlemleri giderleri misafirlerimizce karşılanır.

 

 

Mavi Tur Talep Formu