• Fethiye - Göcek Koyları & Adaları - Fethiye (Aile Turu) Mavi Tur

 • € 550

  19.254TL

Tur Fiyatları

Mayis
550 Euro

Haziran
700 Euro

Temmuz
800 Euro

Agustos
800 Euro

Eylül
700 Euro

Ekim
550 Euro

Tur Programi Hakkinda


7 gece & 8 gün
Çıkış Limanı : Fethiye
Dönüş Limanı : Fethiye
Tur İçeriği : Göcek Koyları & AdalarıProgram;

1.Gün: Fethiye Ece Saray Marina karşısında bulunan ofisimizde saat 15:00 itibari ile buluşulur. Gerekli kontrollerin yapılmasının ardından 15:30 itibari ile tekneye giriş yapılır. Kabin paylaşımı için yönlendirme ve tüm yolcularımız hazır olduğunda Mavi Yolculuk ile ilgili bilgiler verilir. Servis akşam yemeği ile başlar. İlk geceleme Fethiye Limanı’nda olacaktır.

2.Gün: Kahvaltı sonrası demir alarak Mavi Tur’unuzun ilk durağı olan Kızılada’ya geçiyoruz. Kızılada Akdeniz ile Ege sularını birleştiren ve Fethiye körfezinde bir adadır. Adını gün batımında tüm taş ve toprağının kızıl renge dönmesiyle almıştır. Güney kanadında deniz trafiği için bulunan deniz feneri bulunmaktadır. Ada’da deniz feneri ve bekçisinin barınağı dışında herhangi bir yapı yoktur. Bir çok Mavi Yolculuk severin merakla uğradığı, yüzmeye ve güneşlenmeye doyamayacağınız güzellikte korunaklı kanatları bulunan Kızılada, Körfez’in olağanüstü adalarından biridir. Gün boyu öğle yemeği, kumsalında güneşlenme ve yüzme imkanları ve de akşam yemeği burada olacaktır.

3.Gün: Körfez içerisinde önemle yerini almış Göcek Limanı sıradaki uğrak noktamız olacaktır. Dileyen misafirlerimiz alışveriş yapabilir, cafe ve restaurant’larında farklı lezzetleri tadabilirler. Öğleden sonra Dalyan Koyu’na geçilir. Burada arzu eden misafirlerimiz Dalyan Turu’na katılabilir, birbirinden güzel eşsiz harikaları görme fırsatı bulabilirler. Dalyan içerisinde yer alan bir diğer uğrak noktamız ise tatlı su ile deniz suyunun asla karışmadığı İztuzu plajı olacaktır. Akşam yemeği ve geceleme uygun bir alanda yapılacaktır.

4.Gün: Kahvaltı sonrası Yassıcalar yada Boynuzbükü gibi yakın koylarda başka teknelerin yoğunlukları ve hava şartlarına dikkat ederek, uygun pozisyonlarda tekneden çok suda vakit harcayabileceğiniz harika bir gün daha geçireceğiz.

5.Gün: Bu günümüzde dalış hobisi olan yolcularımızı heyecanlandıracak olan Bedri Rahmi, Kleopatra ve Batık Hamam Koylarını ziyaret edeceğiz. Su altının mükemmel iç yüzünü ve tarihi kalıntılarını anılarınız ile ölümsüzleştirebilirsiniz.

6.Gün: Sakin ve huzurlu bir günün başlangıcında Göcek Koyları’ndan uzaklaşarak, Fethiye Körfezi’nde yer alan Tersane adasına doğru hareket edeceğiz. Tersane adası Osmanlı döneminden kalma gemi yapımında kullanılan kalıntıları barındırmaktadır. Mavi Tur severlerin restaurant’ına ve enfes lezzetlerine hayran kaldıkları bir mekandır. Ayrıca bölgenin en büyük ada olma koşullarına sahiptir. Bu korunaklı alanda gün boyu konaklayacağız.

7.Gün: Fethiye Limanı’na giriş yapmadan rota üzerinde yer alan diğer koy ve adaları ziyaret ederek öğle yemeği ve yüzme molası verilerek son gün seyirleri yapılır. Gün batımına doğru Fethiye Limanı’na giriş yapılır. Dileyen misafirlerimiz Fethiye şehir merkezinde ve kordonunda yürüyüş yapabilir, Eski Çarşı (Paspatur) ‘da alışveriş yapabilirler. Akşam yemeği ve geceleme Fethiye Limanı’nda yapılacaktır.

8.Gün: Kahvaltı sonrası kocaman bir haftanın buluşturduğu güzel sohbetlerin, dostlukların vedası ve anıları ile 09:00’da tekneden çıkış yapılır.


 

FİYAT DETAYLARI

• Fiyatlar 2 kişilik kamarada 1 kişi 1 hafta tam pansiyon konaklama esasına göre hazırlanmıştır ve EURO cinsindendir.

• Tek kişi farkı (Single Supplement) %70’dir.


 

FİYATA DAHİL OLANLAR

 • Yemek (kahvaltı, öğle, akşam yemekleri, öğle çayı).
 • Yakıt, liman ücretleri, kullanım suyu, servis.
 • Standart yat ekipmanları, masa oyunları, şnorkel, gözlük, olta.
 • Misafirlerimiz atıştırmalık yiyecekler, meyve, yoğurt, fındık, çikolata gibi şeyler getirebilirler. (Bunlar teknede satılmamaktadır.)
 • Temiz çarşaf ve banyo havlusu.
 • Yat sigortası (Kendi seyahat sigortanızı yaptırmanızı tavsiye ederiz.)
 • Palamar ücretleri.
 • Transitlog ve gemi acenteciliği formaliteleri, gümrük vergileri.


FİYATLARA DAHİL OLMAYANLAR

 

 • Su dahil tüm içecekler uygun fiyata teknede satılmaktadır.
 • Lütfen kendi içeceklerinizi tekneye getirmeyiniz.
 • Lütfen kendi havlularınızı getiriniz.
 • Arkeolojik siteler ve ulusal parklara giriş ücreti.
 • Mürettebat bahşişi (%5) fiyata dahil değildir.
 • Opsiyonel kara turları ve ören yeri girişleri, dalış ücretleri.
 • Yurtdışı giriş / çıkış, ayakbastı ücretleri.
 • Havaalanı ve otel transferleri.
 • Marina şehir içi transferleri.

 

***Kaptan gerekli gördü hallerde emniyetli bir seyir için rota ve zamanlarda değişiklik yapma hakkına sahiptir.***

Kabin Kiralama Detayları ;

Kabin turlarında uygulanan fiyatlar iki kişilik kabinde tek kişi fiyatlarıdır ve EURO bazındadır. Kabinde tek kişi kalmak isteyen misafirlerimiz % 70 fiyat farkı ödemesi gerekmektedir. Aile turu kabin kiralama programında ( ebebeynleri ile aynı kamarada kalmak şartı ile) 4-12 yaş arası çocuklar için % 50 ücret uygulanır. Standart, klimalı, lüks, Yunan Adaları kabin kiralamalarında 12 yaş altı çocuklar tura kabul edilmez. Yunan Adaları kabin kiralama programında yurt dışı çıkış harçları ve vize işlemleri giderleri misafirlerimizce karşılanır.

 

 

Mavi Tur Talep Formu