• Fethiye - Kekova - Fethiye Mavi Tur

  • € 550

    19.244TL

Tur Fiyatları

Mayis
550 Euro

Haziran
700 Euro

Temmuz
800 Euro

Agustos
800 Euro

Eylül
700 Euro

Ekim
550 Euro

Tur Programi Hakkinda

8 Gün 7 Gece

Çıkış Limanı: Fethiye

Dönüş Limanı: Fethiye

Her CUMA, CUMARTESİ

Program:

1.Gün :Rezervasyonu olan misafirlerimiz ile limandaki ofisimizde buluşup işlemlerinin ardından mavi tura çıkacağımız yatımıza 15:30 itibari ile geçilir. Teknede personelimiz ve diğer misafirlerimiz ile tanışmanın ardından serbest zaman, akşam yemeği ve gece konaklama Ece Saray Marinada yapılır. Dileyen misafirlerimiz Fethiye merkezde gezinti yapabilirler.

2.Gün :Siz kahvaltınızı yaparken,kaptanımızın liman başkanlığından çıkış işlemlerini tamamlamasının ardından Ölüdeniz e doğru seyir başlar. Dileyen misafirlerimiz Ölüdeniz de yamaç paraşütü yapma imkanı da bulabilirler. Öğle yemeğimiz ve yüzme molasından sonra Gemiler Koyu St. Nicholas adasına demir atmak üzere yola çıkılır. İsteyen misafirlerimiz St. Nicholas adasındaki harabeleri ziyaret edebilir veya yüzme ve su sporları yapma imkanı da bulurlar. Akşam yemeği ve geceleme Gemiler Adasında yapılır.

3.Gün : Uygun bir seyir için 05:00 de Yedi buruna doğru hareket edilir.Yüzme molası ve kahvaltı Yeşilköy Koy' unda olacaktır. Daha sonra Kaş' a doğru seyir başlar. Dileyen misafirlerimiz Kaş limanında alışveriş için kısa gezintiler yapabilirler. Teknemiz akşam yemeğini ve gecelemeyi burada yapacaktır.

4.Gün :Kahvaltımızın ardından Kekova ve Roma döneminden kalma bir tersane ve Bizans dönemi Kilise’sinin görülebileceği Tersane Koy' una demir atılır. Öğle yemeği sonrasında Üçağız koyuna yüzme ve eğlence molasının devamı için devam edilir. Akşam üstü seyirin Kale de son bulmasının ardından akşam yemeği ve geceleme için ideal bir koy olan Gökkaya koyuna Korsan mağaralarının önünden yol alınarak varılır. Burada ücret karşılığı motorlu su sporları yapılabileceği gibi denizin ve gün batımının tadı da çıkarılabilir. Akşam yemeği ve geceleme Gökkaya Koyun da yapılacaktır. Akşam yemeğinden sonra dileyen yolcularımız, sadece siz mavi yolculuk misafirlerine ait olan discoda gönüllerince eğlenebilir. Tekneden discoya gidiş dönüş servisi ücretsiz olarak botlarla yapılmaktadır.

5.Gün :Kahvaltının ardından Korsan mağarasına geçilir. Yüzme molası sonrası Demre Çayağzı mevkiine öğle yemeği için hareket edilir. Opsiyonlu olarak karadan düzenlenebilen önemli bir Lykia kenti olan Myra harabeleri gezisine katılabilirsiniz. Gece konaklama ve akşam yemeği için Gökkaya’ya koyuna geri dönülür. Bugün de akşam yemeğinden sonra dileyen yolcularımız, bir gece önceki discoda eğlencelerine devam edebilirler. Tekneden discoya gidiş dönüş servisi ücretsiz olarak botlarla yapılmaktadır.

6.Gün :Kahvaltının ardından demir alan teknemiz Yeşilova' ya doğru geçer. Öğle Yemeği ve yüzme molası buraya demir atılır. Dileyen misafirlerimiz tekneden inerek gezinti yapabilirler. Akşam üstüne doğru gün batımını yakalamak için Kalkan' a geçilir. Akşam yemeği ve geceleme sakinliği ve huzuru ile güzel Kalkan' a da yapılacaktır.

7.Gün :Sabah gün doğarken demir alınır ve Turunç Koyu' na hareket edilir. Kahvaltıdan sonra arzu eden misafirlerimiz Turunç Koyu' nda yürüyebilir. Öğle yemeği ve yüzme molası için Samanlık Koy' una doğru yol alınır. Yüzme molası ardından akşam yemeği için saat 17:00 de Ece Saray Marina' ya hareket edilir. Geceleme burada yapılır.

8.Gün :Kahvaltı sonrası vedalaşma ve ardından saat 10:00 da tekneden çıkış yapılır.


Not:
  • Acenteniz veya Teknenin Kaptanı, hava ve deniz koşullarına bağlı olarak yolcuların güvenliği ve rahatı için tur programında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
  • Fiyatlar, DBL ve SNG olarak düzenlenmiştir.DBL: İki kişilik kabinde kişi başı yatak ve kabin kullanım fiyatıdır.SNG: İki kişilik kabinde Tek kişi tüm kabin kullanım fiyatıdır. Tek kişi farkı % 60'tır. Aynı kabinde 3 kişi kalamaz.
  • Fiyatlar EURO bazında olup güncel Merkez Bankası Kurundan hesaplanır.
  • Turlarımızda Çocuk ve +65 yaş indirimi uygulanmaz. 12 yaşından küçük çocuklar tekneye kabul edilmez.

FİYATA DAHİL OLANLAR:
• Tam pansiyon konaklama: Kahvaltı, Öğle yemeği, 5 çayı (kek-bisküvi servisi) ve Akşam yemeği.
• Liman masrafları ve çıkış işlemleri.
• Seyir belgesi ve gerekli işlemler için gemi acente masrafları.
• Palamar ücretleri.
• Mürettebat servisi.
• Dizel ve benzin giderleri.
• Temiz nevresim ve banyo havlularının temini (Plaj havlusu dâhil değildir).
• Yattaki ekipmanların ücretsiz kullanımı (maske, palet, şnorkel olta takımları vb.)
• Yat sigortası (Kişisel seyahat sigortanızı yaptırmanızı tavsiye ederiz.)

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR:
• Alkollü, alkolsüz içecekler ve şişe suyu ücretli olarak yat barından temin edilir.
• Tur güzergâhındaki ören yeri giriş ücretleri, müze girişleri ve opsiyonel kara turları.
• Yunan adaları turlarındaki kişisel yurt dışı çıkış harçları ve Türkiye’deki ayakbastı ücretleri.Kabin Kiralama Detayları ;

Kabin turlarında uygulanan fiyatlar iki kişilik kabinde tek kişi fiyatlarıdır ve EURO bazındadır. Kabinde tek kişi kalmak isteyen misafirlerimiz % 70 fiyat farkı ödemesi gerekmektedir. Aile turu kabin kiralama programında ( ebebeynleri ile aynı kamarada kalmak şartı ile) 4-12 yaş arası çocuklar için % 50 ücret uygulanır. Standart, klimalı, lüks, Yunan Adaları kabin kiralamalarında 12 yaş altı çocuklar tura kabul edilmez. Yunan Adaları kabin kiralama programında yurt dışı çıkış harçları ve vize işlemleri giderleri misafirlerimizce karşılanır.

 

 

Mavi Tur Talep Formu