• Fethiye - Olimpos - Fethiye Mavi Tur

  • € 0

    0TL

Tur Fiyatları

Mayis
0 Euro

Haziran
0 Euro

Temmuz
0 Euro

Agustos
0 Euro

Eylül
0 Euro

Ekim
0 Euro

Tur Programi Hakkinda

FETHİYE- OLİMPOS - FETHİYE MAVİ TUR


Çıkış Limanı: Fethiye
Varış limanı: Fethiye
Her: SALI - CUMARTESİ

1. GÜN : Tüm misafirlerimizin saat 09.00' da marina ofisimize gelmesinin ardından limanda bekleyen teknemize geçilir. Kaptanımız liman başkanlığından çıkış işlemlerini tamamlaması sonrasında demir alınır ve Ölüdeniz e doğru seyir başlar. Dileyen misafirlerimiz Ölüdeniz de yamaç paraşütü yapma imkanı da bulurlar. Öğle yemeğimiz ve yüzme molasından sonra Gemiler Koyu St. Nicholas adasına demirlemek üzere yola çıkılır. İsteyen misafirlerimiz St. Nicholas adasındaki harabeleri ziyaret edebilir veya yüzme ve su sporları yapma imkanı da bulurlar. Akşam yemeği ve geceleme Gemiler Adasında yapılır.

2. GÜN : Sabah kahvaltısı öncesinde Fırnaz koyuna hareket edilir. Ardından yüzme molası ve kahvaltıyı takiben Kaş' a doğru yol alınır. Dileyen misafirlerimiz Kaş limanında alışveriş için kısa turlar yapabilirler. Limandan ayrılan teknemiz akşam yemeğini ve geceleyeceğimiz İç Sıcak Koyuna doğru seyre başlar.

3. GÜN : Kahvaltımızın ardından denizin altında bulunan Likya Harabelerinin bulunduğu Kekova' ya doğru yol alınır. Harabelerin bulunduğu alanda demirlemek yasak olduğu için hemen karşısındaki Antik Simena Köyüne geçilerek burada demirlenir. Burada dileyen misafirlerimiz öğle yemeğinin ardından antik Simena Kalesini ziyaret edebilir. Daha sonra ideal bir koy olan Gökkaya koyuna Korsan mağaralarının önünden yol alınarak varılır. Burada ücret karşılığı motorlu su sporları yapılabileceği gibi denizin ve güneşin tadı da çıkarılabilir. Akşam yemeği ve geceleme Gökkaya Koyun da yapılır. Akşam yemeğinden sonra dileyen yolcularımız, sadece siz mavi yolculuk misafirlerine ait olan discoda gönlünüzce eğlenebilirsiniz. Tekneden discoya gidiş dönüş servisi ücretsiz olarak botlarla yapılmaktadır.

4. GÜN : Kahvaltının ardından Korsan mağarasına gidilir. Yüzme molası sonrası Demre Çayağzı mevkiindeki Andriake limanında alargaya demir atılır ve saat 11:00 -12:00 da tek yön tur yapan misafirlerimiz tekneden ayrılırken yeni misafirlerimiz de kabinlerine yerleştirilir. Gece konaklama ve akşam yemeği için Gökkaya’ya hareket edilir. Bugün de akşam yemeğinden sonra dileyen yolcularımız, bir gece önceki discoda eğlencelerine devam edebilirler. Tekneden discoya gidiş dönüş servisi ücretsiz olarak botlarla yapılmaktadır.

5.Gün : Kahvaltının ardından demir alan teknemiz Kaş' a doğru hareket eder. Burada hava durumuna göre tekneden inebilir ve merkezde birkaç saat geçirebilirsiniz. Hava durumuna göre akşam yemeği ve geceleme Fırnaz Koyu veya Akvaryum koyunda yapılacaktır.

 

6.Gün : Sabah gün doğarken demir alınır ve Kelebekler Vadisi’ne hareket edilir. Kahvaltıdan sonra arzu eden misafirlerimiz Kelebekler Vadisi’ne yürüyebilir. Öğle yemeği ve yüzme molası için Ölüdeniz’e doğru yol alınır. Yüzme molası ardından akşam yemeği için Gemiler Adasına hareket edilir. Geceleme burada yapılır.

 

7.Gün : Kahvaltıdan sonra demir alan teknemiz Samanlık veya Tarzan koyuna doğru hareket eder. Buradaki yüzme molasından sonra son durağımız Fethiye limanına hareket edilir ve misafirlerimiz burada tekneden ayrılabilirler.

 

Bu turumuzda misafirlerimize ücretsiz servis sağlanmaktadır. Servisler sadece Fethiye, Demre ve Olimpos merkez için geçerlidir. Çalış, Ölüdeniz, Hisarönü, Çıralı Plajı ve Antalya gibi çevre bölgelere servis sağlanmamaktadır.

 


 

NOT: Kabin Turların da uygulanan fiyatlar iki kişilik kabinde tek kişi fiyatlarıdır ve EURO bazındadır. Kabinde tek kişi kalmak isteyen misafirlerimiz Ağustos ayında %100 diğer aylarda % 75 fiyat farkı ödemek zorundadırlar.

 

FİYATA DAHİL OLANLAR:

Tam pansiyon konaklama (sabah kahvaltısı öğle yemeği beş çayı ve akşam yemek servisleri )

Teknede kullanma suyu, mazot, güverte ekipmanları liman bağlama ve çıkış masrafları yat sigortası…

0,5 Lt Şişe su

 

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR:

Tekne barından temin edilen tüm alkollü, alkolsüz sıcak, soğuk içecekler. Havaalanı ulaşımları ve kabin turu esnasında çıkılan kara turları…

Kaptan gerekli gördüğü durumlarda emniyetli bir seyir için rota ve tur programlarında değişiklik yapma yetkisine sahiptir.

 

 
Kabin Kiralama Detayları ;

Kabin turlarında uygulanan fiyatlar iki kişilik kabinde tek kişi fiyatlarıdır ve EURO bazındadır. Kabinde tek kişi kalmak isteyen misafirlerimiz % 70 fiyat farkı ödemesi gerekmektedir. Aile turu kabin kiralama programında ( ebebeynleri ile aynı kamarada kalmak şartı ile) 4-12 yaş arası çocuklar için % 50 ücret uygulanır. Standart, klimalı, lüks, Yunan Adaları kabin kiralamalarında 12 yaş altı çocuklar tura kabul edilmez. Yunan Adaları kabin kiralama programında yurt dışı çıkış harçları ve vize işlemleri giderleri misafirlerimizce karşılanır.

 

 

Mavi Tur Talep Formu