Türkçe Mavi Tur Sitesi Yacht Charter in Turkey Yach Charter Russian
Ana Sayfa > Mavi Tur > Kabin Kiralama

Fethiye - Olimpos - Fethiye Mavi Tur


Çıkış Limanı: Fethiye
Varış limanı: Fethiye
Her: SALI - CUMARTESİ

1. GÜN : Tüm misafirlerimizin saat 09.00' da marina ofisimize gelmesinin ardından limanda bekleyen teknemize geçilir. Kaptanımız liman başkanlığından çıkış işlemlerini tamamlaması sonrasında demir alınır ve Ölüdeniz e doğru seyir başlar. Dileyen misafirlerimiz Ölüdeniz de yamaç paraşütü yapma imkanı da bulurlar. Öğle yemeğimiz ve yüzme molasından sonra Gemiler Koyu St. Nicholas adasına demirlemek üzere yola çıkılır. İsteyen misafirlerimiz St. Nicholas adasındaki harabeleri ziyaret edebilir veya yüzme ve su sporları yapma imkanı da bulurlar. Akşam yemeği ve geceleme Gemiler Adasında yapılır.

2. GÜN : Sabah kahvaltısı öncesinde Fırnaz koyuna hareket edilir. Ardından yüzme molası ve kahvaltıyı takiben Kaş' a doğru yol alınır. Dileyen misafirlerimiz Kaş limanında alışveriş için kısa turlar yapabilirler. Limandan ayrılan teknemiz akşam yemeğini ve geceleyeceğimiz İç Sıcak Koyuna doğru seyre başlar.

3. GÜN : Kahvaltımızın ardından denizin altında bulunan Likya Harabelerinin bulunduğu Kekova' ya doğru yol alınır. Harabelerin bulunduğu alanda demirlemek yasak olduğu için hemen karşısındaki Antik Simena Köyüne geçilerek burada demirlenir. Burada dileyen misafirlerimiz öğle yemeğinin ardından antik Simena Kalesini ziyaret edebilir. Daha sonra ideal bir koy olan Gökkaya koyuna Korsan mağaralarının önünden yol alınarak varılır. Burada ücret karşılığı motorlu su sporları yapılabileceği gibi denizin ve güneşin tadı da çıkarılabilir. Akşam yemeği ve geceleme Gökkaya Koyun da yapılır. Akşam yemeğinden sonra dileyen yolcularımız, sadece siz mavi yolculuk misafirlerine ait olan discoda gönlünüzce eğlenebilirsiniz. Tekneden discoya gidiş dönüş servisi ücretsiz olarak botlarla yapılmaktadır.

4. GÜN : Kahvaltının ardından Korsan mağarasına gidilir. Yüzme molası sonrası Demre Çayağzı mevkiindeki Andriake limanında alargaya demir atılır ve saat 11:00 -12:00 da tek yön tur yapan misafirlerimiz tekneden ayrılırken yeni misafirlerimiz de kabinlerine yerleştirilir. Gece konaklama ve akşam yemeği için Gökkaya’ya hareket edilir. Bugün de akşam yemeğinden sonra dileyen yolcularımız, bir gece önceki discoda eğlencelerine devam edebilirler. Tekneden discoya gidiş dönüş servisi ücretsiz olarak botlarla yapılmaktadır.


5.Gün : Kahvaltının ardından demir alan teknemiz Kaş' a doğru hareket eder. Burada hava durumuna göre tekneden inebilir ve merkezde birkaç saat geçirebilirsiniz. Hava durumuna göre akşam yemeği ve geceleme Fırnaz Koyu veya Akvaryum koyunda yapılacaktır.

6.Gün : Sabah gün doğarken demir alınır ve Kelebekler Vadisi’ne hareket edilir. Kahvaltıdan sonra arzu eden misafirlerimiz Kelebekler Vadisi’ne yürüyebilir. Öğle yemeği ve yüzme molası için Ölüdeniz’e doğru yol alınır. Yüzme molası ardından akşam yemeği için Gemiler Adasına hareket edilir. Geceleme burada yapılır.

7.Gün : Kahvaltıdan sonra demir alan teknemiz Samanlık veya Tarzan koyuna doğru hareket eder. Buradaki yüzme molasından sonra son durağımız Fethiye limanına hareket edilir ve misafirlerimiz burada tekneden ayrılabilirler.

Bu turumuzda misafirlerimize ücretsiz servis sağlanmaktadır. Servisler sadece Fethiye, Demre ve Olimpos merkez için geçerlidir. Çalış, Ölüdeniz, Hisarönü, Çıralı Plajı ve Antalya gibi çevre bölgelere servis sağlanmamaktadır.


NOT: Kabin Turların da uygulanan fiyatlar iki kişilik kabinde tek kişi fiyatlarıdır ve EURO bazındadır. Kabinde tek kişi kalmak isteyen misafirlerimiz Ağustos ayında %100 diğer aylarda % 75 fiyat farkı ödemek zorundadırlar.

 
FİYATA DAHİL OLANLAR:
Tam pansiyon konaklama (sabah kahvaltısı öğle yemeği beş çayı ve akşam yemek servisleri )
Teknede kullanma suyu, mazot, güverte ekipmanları liman bağlama ve çıkış masrafları yat sigortası…
0,5 Lt Şişe su 

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR:
Tekne barından temin edilen tüm alkollü, alkolsüz sıcak, soğuk içecekler. Havaalanı ulaşımları ve kabin turu esnasında çıkılan kara turları…

Kaptan gerekli gördüğü durumlarda emniyetli bir seyir için rota ve tur programlarında değişiklik yapma yetkisine sahiptir.

Talep Formu

BENZER MAVİ TUR KABİN KİRALAMA PROGRAMLARI
€300
Başlayan Fiyatlarla
Bodrum - Gökova - Bodrum
Bodrum - Gökova - Bodrum Mavi Tur
Bodrum Kabin Kiralama
Bodrum başlangıçlı ekonomik tur programlarımızı t...
7 Gece 8 Gün / Her : Cumartesi
€410
Başlayan Fiyatlarla
Fethiye - Kekova - Fethiye
Fethiye - Kekova - Fethiye Mavi Tur
Fethiye den Kekova ya bütçenize uygun ekonomik tekneler ile mavi yolculuk f...
7 gece 8 gün / Her : Cumartesi
€390
Başlayan Fiyatlarla
Fethiye - Marmaris - Fethiye
Fethiye - Marmaris - Fethiye Mavi Tur
Bir hafta süren bu turumuzda Fethiye ve Marmaris arasındaki eşsiz güzellikl...
7 Gece 8 Gün / Her : Cuma
€300
Başlayan Fiyatlarla
Marmaris - Fethiye - Marmaris
Marmaris - Fethiye - Marmaris Mavi Tur
Muhteşem bir mavi yolculuk için Marmaris Fethiye Marmaris güzergahımız
7 Gece 8 Gün / Her : Cumartesi
Özel Yat Kiralama

Mayis

: 460 Euro

Haziran

: 460 Euro

Temmuz

: 560 Euro

Agustos

: 600 Euro

Eylül

: 560 Euro

Ekim

: 460 Euro

Fethiye - Olimpos - Fethiye Mavi Tur Programı Fethiye - Olimpos - Fethiye mavi Tur mavi Tur Fethiye - Olimpos - Fethiye mavi Tur Fethiye - Olimpos - Fethiye Programı mavi Tur Fethiye - Olimpos - Fethiye Kabin Kiralama Programı mavi Tur mavi yolculuk Fethiye - Olimpos - Fethiye mavi yolculuk Fethiye - Olimpos - Fethiye rotası Fethiye - Olimpos - Fethiye mavi tur, mavi tur rotası mavi tur Fethiye - Olimpos - Fethiye, mavi tur rotası

Ece Yachting & Sailing COMPANY

+90 252 614 00 14 (pbx) ( 24 saat arayabilirsiniz )
Merkez Ofis Tel : +90 252 614 40 20 | Fax : +90 252 612 74 17 | E-Mail : [email protected] Mobile : +90 532 461 89 88

Marina Ofis Tel : +90 252 614 74 34 | Fax : +90 252 614 72 57| E-Mail : [email protected] Mobile : +90 532 704 30 60

 

sitemiz en son BUGÜN 17.12.2018 tarihinde güncellenmiştir.
 
Mavi Tur

!TELEFONTALEPFORMU!