• Olympos - Fethiye Mavi Tur

  • € 0

    0TL

Tur Fiyatları

Mayis
0 Euro

Haziran
0 Euro

Temmuz
0 Euro

Agustos
0 Euro

Eylül
0 Euro

Ekim
0 Euro

Tur Programi Hakkinda

OLİMPOS MAVİ TUR

DEMRE - KEKOVA - KAŞ - KALKAN - ÖLÜDENİZ - FETHİYE 4 GÜN 3 GECE


Çıkış Limanı: Demre
Varış Limanı: Fethiye
 

HER SALI - CUMA
 

1. Gün

Turumuzun başlamadan önce Olimpos civarındaki misafirlerimiz sabah 10:00 ‘da, başka şehirlerden gelen misafirlerimizde Demre otogarından saat 12:00 ‘de alınarak, Çayağzı ( Andriake ) limanında bulunan guletimize yerleşilir. Tüm misafirlerimiz hazır olduğunda Likya harabelerinin bulunduğu Kekova bölgesine doğru demir alınır. Batık şehir, su altı Likya mezarları ve Simena Kalesi’ni geçerek ilk durağımız Gökkaya körfezine ulaşacağız. Burada ücret karşılığı motorlu su sporları yapılabileceği gibi denizin ve güneşin tadı da çıkarılabilir. Akşam yemeği ve geceleme Gökkaya koyunda yapılır. Akşam yemeğinden sonra dileyen misafirlerimiz, sadece siz mavi yolculuk misafirlerine hizmet veren disko da gönlünüzce eğlenebilirsiniz. Tekneden diskoya gidiş dönüş servisi ücretsiz olarak botlarla yapılmaktadır.

2.Gün

Kahvaltının ardından demir alan teknemiz Kaş' a doğru hareket eder. Burada hava durumuna göre tekneden inebilir ve merkezde birkaç saat geçirebilirsiniz. Hava durumuna göre akşam yemeği ve geceleme Fırnaz Koyu veya Akvaryum koyunda yapılacaktır.

3.Gün

Sabah gün doğarken demir alınır ve Kelebekler Vadisi’ne hareket edilir. Kahvaltıdan sonra arzu eden misafirlerimiz Kelebekler Vadisi’ne yürüyebilir. Öğle yemeği ve yüzme molası için Ölüdeniz’e doğru yol alınır. Yüzme molası ardından akşam yemeği için Gemiler Adasına hareket edilir. Geceleme burada yapılır.

4.Gün

Kahvaltıdan sonra demir alan teknemiz Samanlık veya Tarzan koyuna doğru hareket eder. Buradaki yüzme molasından sonra son durağımız Fethiye limanına hareket edilir ve misafirlerimiz burada tekneden ayrılabilirler.

Bu turumuzda misafirlerimize ücretsiz servis sağlanmaktadır. Servisler sadece Fethiye, Demre ve Olimpos merkez için geçerlidir. Çalış, Ölüdeniz, Hisarönü, Çıralı Plajı ve Antalya gibi çevre bölgelere servis sağlanmamaktadır.


NOT: Olimpos-Kekova Mavi Tur Kabin Kiralama da uygulanan fiyatlar iki kişilik kabinde tek kişi fiyatlarıdır ve EURO bazındadır. Kabinde tek kişi kalmak isteyen misafirlerimiz Ağustos ayında %100 diğer aylarda % 75 fiyat farkı ödemek zorundadırlar.


 
FİYATA DAHIL OLANLAR:
Tam pansiyon konaklama (sabah kahvaltısı öğle yemeği beş çayı ve akşam yemek servisleri )
Teknede kullanma suyu, mazot, güverte ekipmanları liman bağlama ve çıkış masrafları yat sigortası…
0,5 Lt şişe su

FİYATA DAHIL OLMAYANLAR:
Tekne barından temin edilen tüm alkollü, alkolsüz sıcak, soğuk içecekler. Havaalanı ulaşımları ve kabin turu esnasında çıkılan kara turları…

Kaptan gerekli gördüğü durumlarda emniyetli bir seyir için rota ve tur programlarında değişiklik yapma yetkisine sahiptir.Kabin Kiralama Detayları ;

Kabin turlarında uygulanan fiyatlar iki kişilik kabinde tek kişi fiyatlarıdır ve EURO bazındadır. Kabinde tek kişi kalmak isteyen misafirlerimiz % 70 fiyat farkı ödemesi gerekmektedir. Aile turu kabin kiralama programında ( ebebeynleri ile aynı kamarada kalmak şartı ile) 4-12 yaş arası çocuklar için % 50 ücret uygulanır. Standart, klimalı, lüks, Yunan Adaları kabin kiralamalarında 12 yaş altı çocuklar tura kabul edilmez. Yunan Adaları kabin kiralama programında yurt dışı çıkış harçları ve vize işlemleri giderleri misafirlerimizce karşılanır.

 

 

Mavi Tur Talep Formu