• Fethiye - Göcek Koyları & Adaları - Fethiye Mavi Tur

  • € 300

    1.783TL

Fiyatlar

Mayis
300 Euro

Haziran
350 Euro

Temmuz
400 Euro

Agustos
400 Euro

Eylül
350 Euro

Ekim
300 Euro

Tur Programi Hakkinda

Fethiye - Göcek Mavi Tur Programı

4 Gün 3 Gece
Çıkış Limanı: Fethiye
Varış limanı: Fethiye
Her: ÇARŞAMBA - CUMARTESİ


PROGRAM:
1. Gün: Saat 15.00 Fethiye Marina ofisimizde buluşulur. Liman işlemlerinin ardından teknemiz hareket eder. İlk yüzme molası için Turunç veya Tarzan koyu demir atılır. Daha sonra teknemiz akşam yemeği ve geceleme için Tersane Adasına doğru seyre başlar.

2. Gün: Sabah kahvaltısının ardından demir alan teknemiz koyların yoğunluğuna göre Kleopatra Koyuna ( Hamam koyu ) doğru seyre başlar. Burada antik hamam kalıntılarının içinde yüzmenin keyfini çıkaracaksınız. Daha sonra öğle yemeğini Sarsala koyunda veren teknemiz yüzme molasının ardından akşam yemeği ve geceleme için Bedri Rahmi koyuna demirler.

3. Gün: Sabah kahvaltısı sonrasında tekrardan seyir başlar. Öğlen yemeği adeta Göcek'in sembolü haline gelmiş Yassıcalar adasında verilir. Yüzme molası sonrasında teknemiz Kızılada veya Samanlık koyuna geçer. Geceleme Fethiye Limanında yapılır.

4. Gün: Sabah kahvaltısının ardından saat 10.00 'da keyifli, mutlu ve huzur dolu bir şekilde tekneden ayrılabilirsiniz.

NOT:

Kabin Turların da uygulanan fiyatlar iki kişilik kabinde tek kişi fiyatlarıdır ve EURO bazındadır. Kabinde tek kişi kalmak isteyen misafirlerimiz % 75 fiyat farkı ödemek zorundadırlar.


Bu kabin programımızda ebeveynleri ile aynı kamarada kalmak ve tam ücret ödemek koşuluyla çocuk yolcu kabul edilmektedir.


FİYATA DAHIL OLANLAR:

Teknede tam pansiyon konaklama (sabah kahvaltısı öğle yemeği beş çayı ve akşam yemek servisleri ) Teknede kullanma suyu, mazot, güverte ekipmanları liman bağlama ve çıkış masrafları yat sigortası…


FİYATA DAHIL OLMAYANLAR:

Tekne barından temin edilen tüm alkollü alkolsüz sıcak soğuk içecekler. Hava alanı ulaşımları ve kabin turu esnasında çıkılan kara turlar.

 

Kaptan gerekli gördü hallerde emniyetli bir seyir için rota ve zamanlarda değişiklik yapma yetkisine sahiptir.

 

 

Mavi Tur Talep Formu