DATÇA MAVİ YOLCULUK


Gün saat 14.00 sonrasında limanda hazır bulunan teknemize geçilir. Liman Başkanlığı tarafından çıkış işlemlerinin tamamlanmasının ardından teknemiz ilk mola yerimiz olan Kadırgaya doğru hareket eder. Akşam yemeği ve geceleme buradadır.

  1. Gün kahvaltının ardından demir alan teknemiz Arap Adasına doğru seyre başlar. Öğlen yemeği ve yüzme molasını burada veren teknemiz daha sonra akşam yemeği ve geceleme yapacağı Serçe Koyuna demirler.

  2. Gün kahvaltısının sonrasında uzun bir seyirle Datça ya ulaşılır. Dilerseniz Datça yı gezebilir veya yakın bir koyla gecelemeyi tercih edebilirsiniz.
  3. Gün kahvaltısının ardından teknemiz demir alır ve 2 saatlik seyir sonrasında Aktur ( Çiftlik Koyu ) na ulaşır. Öğle yemeği ve yüzme molası burada verilir. Daha sonra teknemiz akşam yemeği ve geceleme için Bencik koyuna hareket eder.

  4. Gün sabah kahvaltısının ardından Selimiye ye doğru hareket edilir. Selimiye sonrasında da Kız Kumunun bulunduğu Orhaniye ye demir atılır. Yüzerek veya bot ile Kız Kumuna gidip buranın tadını çıkarabilirsiniz. Akşam yemeği ve geceleme yakın bir koyda yapılacaktır.

  5. Gün sabah kahvaltısı sonrasında rotamızı Dirsek büküne çeviriyoruz. Öğle yemeği ve yüzme molasını burada verip, akşam yemeği ve gecelememizi yapacağımız Bozburuna ulaşıyoruz.
  6. Gün sabah kahvaltısı sonrasında Marmaris e doğru seyir başlar. Öğle yemeği ve yüzme molası için Korsan Adası yer bulabilme ümit edilerek seyir yapılır. Korsan Adası en fazla 2 teknenin yanaşabildiği eşsiz güzelliğe sahip yerler arasındadır. Daha sonra teknemiz akşam yemeği ve geceleme için Cennet Adasına demir atar.
  7. Gün sabah kahvaltısının ardından saat 10.00 da teknemiz Marmaris Limanına yanaşır.

 


 

Not : Kiraladığınız teknenin çıkış dönüş limanı dahilinde rotanızı kendinize göre değiştirebilirsiniz.
Datça Mavi Yolculuk Örnek Rotamız, kaptanımız ve hava şartlarına göre değişiklik göstere.