Mavi Tur

Canlı Kameralar

Eceyachting, Mavi Tur ve Kabin Kiralama için denize gönül vermiş ve deniz yaşamını iyi bilen kişiler tarafından kurulmuş yat acentesidir.

Öncelikli amacı siz değerli misafirlerine amatör bir ruhla profesyonelce hizmet sunarak yediden yetmişe herkesin mavi yolculuk zevkini tatmasını sağlamak olan acentemiz, yıl boyunca Ece Marina'da ki ofisinde sizlere hizmet vermektedir.

Tüm mavi tur gezi teknelerimizin personelleri ve teknik ekipleri, sektöründe uzun yıllar hizmet vermiş ve daha da uzun yıllar sizlere hizmet vermeyi kendilerine ilke edinmiş, işinde uzman kişilerden oluşmaktadır.

Tekne Kategorileri

Tüm Tekneler
✅ Mavi Tur: ✅ Fethiye, Marmaris, Bodrum...
✅ Tekne Tipleri: ✅ Gulet, Motoryat, Yelkenli...
✅ Yat Kiralama:✅ Haftalık Yat Kiralama
Map

Geniş Kapsam

Fethiye, Göcek, Marmaris, Bozburun, Datça, Bodrum, Yunan Adaları... Mavi tur noktalarındayız

Search

Zengin Portföy

Portföyümüzde Gulet, Motor Yat, Yelkenli ve Trawler olmak üzere toplam 872 adet tekne bulunmaktadır.

Negotiation

Bütçenizin Tam Karşılığı

Ece Yatçılık olarak siz değerli müşterilerimiz için şeffaf fiyat politikasına önem vermektedir.

Testimonial

Mavi tur misafir yorumları

Caglar Bey ve Ece Yatçılık Ailesi Oncelikle cok guzel bir tatil gecirdik. Size ve ekibe aile adina cok tesekkur ederim. Dogal olarak da ayni keyfi seneye de yasamak isteriz. 15-29 Agustos 2015 tarihleri arasinda Ece Arina’yi simdiden rezerv etmek isteriz On rezervasyon icin yardimci olur musunuz? Tesekkurler Ahmet Faik Soyhan

Ahmet Faik Soydan / istanbul

ECE ARİNA Teknesi

5 yıldız değerlendirme

Masal gibi bir hafta çabucak geçti malesef. Hayatımın en kısa ama en öz en harika tatiliydi. Kesinlikle tekrarını istiyorum. Hüseyin Kaptan kendi emekliliğimde ne istediğime dair bana bir ışık kaynağı oldu. Benim gibi deniz tutkunu bir insan böyle harika bir gulet almak için çalışmalı! İyi ki tanıştık Hüseyin Kaptan! Masal gibi harika bir haftayı iyi ki Alcatraz'da geçirdik!

Selin / Türkiye-İstanbul

ALCATRAZ Teknesi

5 yıldız değerlendirme

Gerek Kaptanimiz Bayram Bey gerekse Ayşe Hanim harika bir tatil gecirebilmemiz icin ellerinden gelen herseyi yaptilar. Kendilerine misafirperverlikleri, rehberlikleri ve guzel yemekleri icin cok cok tesekkur ederiz. Guvenli, keyifli, harika bir tatil gecirdik.

Yasemin Yiğit / istanbul

HAYALİM A Teknesi

5 yıldız değerlendirme

İlk günden son güne kadar harika bir tatil oldu. Yat sahibi (yanlış hatırlamıyorsam Mehmet Bey)ve 5 yıldızlı personeli bizlere unutulmaz günler yaşattı. Hele yemeklerimizin lezzetini hala unutamadım. 7 yıldızlı otel ahçıları eline su dökemez. Herkese ısrarla bu yatla tatil öneriyorum.

Mehmet AYDIN / Tekirdağ

PRINCESS LILA Teknesi

5 yıldız değerlendirme

Dear Ece Yachting, Having just returned home to California from one of your stellar yacht cruises - on the beautiful Berrak Su - I have been inundated with interest from clients about a similar travel experience for future small groups like ours. This was not my first visit to Turkey - but it was certainly special due to the beautiful coastline we traveled and the impeccable care that our group received under Captain Yussef (sp?) and his crew - Hussein, Onur, Serap & Chef. Thanks so much for your assistance. I look forward to working together going forward. Many thanks & Tesekkurler, Stephanie Reid

Stephanie Reid / USA

BERRAK SU Teknesi

5 yıldız değerlendirme

23rd June 2018 / 7th July 2018 Ece Berrak Deluxe Yacht. Actually, if we can stay here forever we would love to. The co-habitance of 2 weeks with close friends and family, and of course the crew makes this experience. Captain Osman, makes his daily magic by finding the best bays, best locations, handling sails and currents. Seaman Mustafa, doing the hardest jobs from 5am till 2am following morning being awake and aware for 20 hours a day and always a big smile. Chef, Mehmet, Not enough words to express the gratitude for making perfect meals, soups, perfect Hummus, excellent baked fish, natalias style, my favorite man. Rezmie, Best housekeeping, careing, kind, ever thoughtful. And our little Sükran, always there with teas, coffees, decorating the table making all ready a true pleasure. Great crew, our favorite gulet and beloved Turkey. Your Pirates of the Aegean Sea.

irina zharova /

ECE BERRAK Teknesi

5 yıldız değerlendirme
14 Haziran, 2022

Tekne Kiralama Nasıl Yapılır

1 yorum

Öncelikli olarak Ece Yachting misafirlerimizin istedikleri rotalar, kişi sayıları, teknede bekledikleri konforu veya bütçelerini öğrenerek kayıtlarımızı oluşturuyoruz. Sonrasında güncel olan internet sitemizdeki linkler ile istenilen detaylar doğrultusunda teknelerimiz filtreden geçirilerek misafirlerimize mail ortamında sunum yapılıyor....

26 Aralık, 2018

En iyi 10 Yunan adaları koyları

3 yorum

Son yıllarda Türk misafirlerimizin de rotalarının bir bölümüne veya tamamını Yunan Adalarına çevirmeyi tercih etmekteler, Yunan adaları bir çok ünlü koylara sahiptir. Başlıca adalar arasında Sakız, Mikonos, Santorini, Rodos, Midilli, Tasos – Giola, Zakintos, Girit, gibi adalardan oluşmaktadır, bu adalarda ise bir çok ünlü koy bulunmaktadır...