• Fethiye - Akvaryum Koyu - Fethiye Mavi Tur

  • € 75

    461TL

Tur Fiyatları

Mayis
75 Euro

Haziran
75 Euro

Temmuz
75 Euro

Agustos
75 Euro

Eylül
75 Euro

Ekim
75 Euro

Tur Programi Hakkinda

Dalış Turu ( Günübirlik )
 
Çıkışl Limanı    : Fethiye
Dönüş Limanı   : Fethiye
Hergün
Hareket Saati : 09.30
Dönüş Saati   : 18.00
 
Fethiye nin dalış için belirlenen 17 farklı dalış noktası dikkate alınarak seçilen maviliklerde, birbirinden ilginç su altı güzelliklerini izlemeyip, irili ufaklı balıkları ellerinizle beslemenin keyfine varacağınız muhteşem bir tecrübe için en uygun fiyat ve uzman dalış hocalarımız eşliğinde derinlere dalıyoruz...
Gün içinde 2 dalışın yapıldığı programımızdan arta kalan zamanlarda güneşlenebilir, yüzebilir ve maske ve paletlerinizi takıp etrafı gözlemleyebilirsiniz.
Uzman hocalarımız tüm brövelere ve sertifikalara sahiptir.
PADI,CMAS,SSI kursları için lütfen bizimle irtibata geçiniz.
 
Fiyata Dahil olanlar;
Otelden alınış ve geri bırakılış, tekne mazotu, liman masrafları, dalış malzemelerinin tümü, öğle yemeği.
 
Fiyata Dahil olmayanlar;
Tur esnasında tekne barından içilen tüm içecekler, dalış sırasında çekilen fotoğraflar
 
Not: Kaptanımız hava durumu veya tehlike arzedebilecek herhangi bir sebeple dalış noktasını belirlemede veya rota değişikliğinde tüm yetkiye sahiptir.
 Kabin Kiralama Detayları ;

Kabin turlarında uygulanan fiyatlar iki kişilik kabinde tek kişi fiyatlarıdır ve EURO bazındadır. Kabinde tek kişi kalmak isteyen misafirlerimiz % 70 fiyat farkı ödemesi gerekmektedir. Aile turu kabin kiralama programında ( ebebeynleri ile aynı kamarada kalmak şartı ile) 4-12 yaş arası çocuklar için % 50 ücret uygulanır. Standart, klimalı, lüks, Yunan Adaları kabin kiralamalarında 12 yaş altı çocuklar tura kabul edilmez. Yunan Adaları kabin kiralama programında yurt dışı çıkış harçları ve vize işlemleri giderleri misafirlerimizce karşılanır.

 

Fiyata Dahil Olanlar

  • Teknede tam pansiyon konaklama (sabah kahvaltısı öğle yemeği beş çayı ve akşam yemek servisleri ), teknede kullanma suyu, mazot, güverte ekipmanları liman bağlama ve çıkış masrafları yat sigortası fiyatlara dahildir.

Fiyata Dahil Olmayanlar

  • Tekne barından temin edilen tüm alkollü, alkolsüz sıcak, soğuk içecekler. Hava alanı ulaşımları ve kabin turu esnasında çıkılan kara turları. Misafirlerimiz içeceklerini teknelerimizin barından uygun fiyata temin edebilirler.

Yunan Adaları için Vize İşlemleri

  • Yurt dışı mavi tur programları için Türk vatandaşların Shengen vizesi alınması, pasaportlarının da en az altı ay geçerli olması gerekmektedir. Vize size en yakın Yunan Konsolosluğundan alınmaktadır. 2 adet fotoğraf başvuru formu ve gelir belgeleyen bir yazı ile konsolosluğa müracaat edilir. Gerek duyduğunuz taktirde Ece Yachting bu konuda sizleri ilgili firmalara yönlendirecek ve işlemlerinizin kolaylaştırılmasını sağlayacaktır.

REZERVASYON ve ÖDEME

  • Rezervasyon telefon, faks ya da e-mail yolu ile satış departmanımız tarafından yapılır. Rezervasyon da toplam ücretin % 50 si banka havalesi ile tahsil edilir ve konfirme posta,faks veya e-mail yolu ile yapılır. Kalan tutar tur başlangıcından önce tahsil edilir.   Kaptan gerekli gördü hallerde emniyetli bir seyir için rota ve zamanlarda değişiklik yapma hakkına sahiptir.   Yukarıdaki Linklere tıklayarak kabin kiralama programlarımız hakkında detaylı bilgelere ulaşabilirsiniz.

 

Mavi Tur Talep Formu