• Fethiye - Akvaryum Koyu - Fethiye Mavi Tur

  • € 0

    0TL

Tur Fiyatları

Mayis
0 Euro

Haziran
0 Euro

Temmuz
0 Euro

Agustos
0 Euro

Eylül
0 Euro

Ekim
0 Euro

Tur Programi Hakkinda

Dalış Turu ( Günübirlik )
 
Çıkışl Limanı    : Fethiye
Dönüş Limanı   : Fethiye
Hergün
Hareket Saati : 09.30
Dönüş Saati   : 18.00
 
Fethiye nin dalış için belirlenen 17 farklı dalış noktası dikkate alınarak seçilen maviliklerde, birbirinden ilginç su altı güzelliklerini izlemeyip, irili ufaklı balıkları ellerinizle beslemenin keyfine varacağınız muhteşem bir tecrübe için en uygun fiyat ve uzman dalış hocalarımız eşliğinde derinlere dalıyoruz...
Gün içinde 2 dalışın yapıldığı programımızdan arta kalan zamanlarda güneşlenebilir, yüzebilir ve maske ve paletlerinizi takıp etrafı gözlemleyebilirsiniz.
Uzman hocalarımız tüm brövelere ve sertifikalara sahiptir.
PADI,CMAS,SSI kursları için lütfen bizimle irtibata geçiniz.
 
Fiyata Dahil olanlar;
Otelden alınış ve geri bırakılış, tekne mazotu, liman masrafları, dalış malzemelerinin tümü, öğle yemeği.
 
Fiyata Dahil olmayanlar;
Tur esnasında tekne barından içilen tüm içecekler, dalış sırasında çekilen fotoğraflar
 
Not: Kaptanımız hava durumu veya tehlike arzedebilecek herhangi bir sebeple dalış noktasını belirlemede veya rota değişikliğinde tüm yetkiye sahiptir.
 Kabin Kiralama Detayları ;

Kabin turlarında uygulanan fiyatlar iki kişilik kabinde tek kişi fiyatlarıdır ve EURO bazındadır. Kabinde tek kişi kalmak isteyen misafirlerimiz % 70 fiyat farkı ödemesi gerekmektedir. Aile turu kabin kiralama programında ( ebebeynleri ile aynı kamarada kalmak şartı ile) 4-12 yaş arası çocuklar için % 50 ücret uygulanır. Standart, klimalı, lüks, Yunan Adaları kabin kiralamalarında 12 yaş altı çocuklar tura kabul edilmez. Yunan Adaları kabin kiralama programında yurt dışı çıkış harçları ve vize işlemleri giderleri misafirlerimizce karşılanır.

 

 

Mavi Tur Talep Formu